Minister Richter aj z Vášho piliera sú penzie 16 EUR!!

Autor: Stanislav Martinčko | 20.1.2015 o 13:03 | (upravené 20.1.2015 o 13:18) Karma článku: 15,86 | Prečítané:  2143x

     TA3 sa už úplne vložila do propagandistickej ideologickej hry strany SMER-SD a v nedeľu to znova potvrdila, keď ministra Richtera o dôležitých otázkach, ako sú penzie nechala samodiskutovať.

      Pán minister tento priestor náležite využil a znova nám pripomenul, že okrem funkcie ministra zvláda aj funkciu ideologického tajomníka strany, ako vyšitého z nedávnych čias. Tvrdí, že on i SMER-SD dávno vedeli, že druhý pilier je nevýhodný pre občanov, len zabudol  na to, že jeho strana je pri moci od roku 2006 a mala dostatok času na to, aby jednou vetou tento nevýhodný zákon pre občanov upravila a zmenila na výhodný. Pán minister veľmi dobre vie aj o tom, aké sú v súčasnosti penzie z jeho piliera, ktoré ani z ďaleka nepokrývajú potreby slovenských dôchodcov na dôstojný život v starobe a čo všetko urobil preto, aby dôchodcovia žili a nie živorili. Státisíce dôchodcov nemá vinou nízkych dôchodkov na to, aby si mohli kupovať jeho partajníkmi predražené lieky, ktorí z toho biznisu s ich zdravím neskutočne bohatnú a život si užívajú v daňových rajoch, kým naši dôchodcovia niekedy nemajú, čo do úst.

Aj II. pilier najprv svojimi rozhodnutiami ožobráčia a potom sa z neho vysmievajú, pán minister by sa skôr mal zamyslieť nad tým a urobiť niečo s penziami vo svojom pilieri, kde dôchodcovia, ktorí doň prispievali viac ako 40 rokov, čo napokon z neho na starobu dostanú. Mal by dôchodcom povedať aj to, že korupcia, ktorú v SMERE-SD vybudovali im berie z ich dôchodkov značnú časť. Korupcia umožnila na Slovensku to, že skoro každá jedna štátna zákazka je predražená, o čom svedčia predražené diaľnice, cesty a v neposlednom rade aj predražené lieky a všetko čo súvisí so zdravotníctvom. Naši vladári sa radšej zaoberajú tým, ako uchmatnúť svoje desiatky, dvadsiatky, tridsiatky,..... ako s nami občanmi.

      Je preto viac ako zarážajúce, že sa na ministerstve pána Richtera dokázali podpísať občianke z Popradu pod penziu vo výške 16 EUR!!!!  Táto občianka iste nemôže behať po obchodoch ako minister s tisícami eur vo vrecku a modrými lentilkami.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?