Pochválil sa R. Fico v Paríži, koľko vysúdil za svoju karikatúru???!!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.1.2015 o 13:40 | Karma článku: 22,61 | Prečítané:  4206x

      Keď baníci v Handlovej zhoreli v pekle za živa, tak vláda R. Fica pozostalých odškodnila 1 milión SK, keď noviny uverejnili karikatúru R. Fica a jeho krčnej chrbtice, tak tento neváhal a noviny zažaloval o mnoho miliónov slovenských korún odškodnenia.

Koľko presne nakoniec vysúdil to vie len on, bolo to isto viac, ako odškodnenie baníkov za stratené životy. Preto, ak sme o tom dávnejšie písali (v piatok nám to pripomenul deny deny), sme sa oprávnene pýtali – Kto dal R. Ficovi právo nadraďovať svoju pýchu z funkcie nad ľudský život?! Kto? A teraz vidíme človeka, ktorý sa doma súdil s novinami o svoju karikatúru a vymáha za to nie malé peniaze, ako si pochoduje za práva karikatúr. R. Fico veľmi rád označuje svojich politických protivníkov za klamárov a farizejov, tak tento príklad nám hovorí do akej skupiny sám svojimi výrokmi a  činmi patrí. Samozrejme, že pri takých hodnotách, aké vyznáva R. Fico nie je pre neho vôbec ťažké označiť pána Pašku za štátnika, veď nakoniec sú obidvaja významní  budovatelia korupčného štátu a vyznávajú marxisticko – leninskú filozofiu. V súvislosti s tým je preto viac ako jasné, že porekadlo – Ryba smrdí od hlavy!!- platí pre Slovensko dvojnásobne, lebo občania vedia, že bez politického krytia a korupcie sa ťažko domôžu svojich práv a spravodlivosti, najmä v sporoch so štátom pre pár centov je občan hnaný do kúta a na druhej strane vidí vladárov, že za prehajdákane a rozkradnuté milióny sa nikomu nič nestane. Dôsledok toho vidíme aj pri pochode v Paríži, kde sa určite R. Fico nechváli, že on prichádza  z krajiny, kde karikatúra vladára slúži na jeho zbohatnutie, že on je ten, ktorý na tento účel má po ruke políciu, súdy a prokuratúru. Teraz sa nevie, či hovorca  s dvomi menami, nezháňa po Európe aspoň jeden výtlačok Charlie Hebdo, ktorý sa bude ukazovať niektorým návštevám na Úrade vlády.

      Bude Slovensko žiť ešte dlho v takej krajine, alebo si Slovensko vyberie cestu dôstojného života??!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?