R. Fico: Tu sa 25 rokov buduje korupčný štát!! Ľudia: Skončite s budovaním a odíďte!!

Autor: Stanislav Martinčko | 8.1.2015 o 14:23 | Karma článku: 12,80 | Prečítané:  2493x

Už nie len druhý muž SMERU-SD sa zapíše do dejín slovenskej politiky vyhlásením, že – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!- , ale aj prvý muž SMERU-SD a premiér Slovenska sa v spriatelenej TA3 blysol vyhlásením, že – Tu sa 25 rokov buduje korupčný štát!!-                                                                             

       Občania, ktorí si doteraz mysleli, že na Slovensku sa buduje normálna civilizovaná krajina, ktorá je členom EU a NATO ostali po tomto premiérovom vyhlásení v nemom úžase. Teraz už nie je ťažko pochopiť, prečo sa doteraz riadne nevyšetrila žiadna korupčná kauza, prečo neboli stíhaní korupčníci, ktorých je v politike viac ako dosť, prečo je systém od polície, prokuratúry a súdov nastavený tak, že za korupciu sa nikomu nič nestane. Ak niekedy boli vyznamenaní, odmeňovaní a spoločenský uznávaní budovatelia socializmu a komunizmu, tak dnešný budovatelia nám až do včera potajme budovali korupčný štát a to už dlhých 25 rokov. To, že sa ho podarilo vybudovať do závratných výšok dosvedčujú mnohí občania, zahraničné agentúry, ktoré sa korupciou zaoberajú a pravidelne Slovensku prideľujú popredné miesto nie len v Európe, ale aj vo svete. Keby sa podobným spôsobom, ako korupcii venovali politici budovaniu riadneho života občanov, tak dnes by Slovensko malo oveľa vyššiu životnú úroveň, nemuseli by státisíce Slovákov pracovať v zahraničí a státisíce našich dôchodcov by nemuselo namiesto zaslúžených dôchodkov dostávať žobračenky, milióny Slovákov by nemuseli kupovať drahé lieky, potraviny a benzín, nemuseli by státisíce živnostníkov čoraz viac prispievať na korupčný štát, ale mohli by sa viac rozvíjať a zamestnávať, nemuseli by sa veritelia Váhostavu a Doprastavu bezmocne pozerať, ako ich oberajú o peniaze. Váhostav účelovo určené peniaze na výstavbu diaľnic zo štátnych peňazí a eurofondov prehajdákal na iné svoje aktivity, na Bahamách, na sponzorovanie Belízanov, Luxemburčanov a Kanárov. V inej krajine na západ od nás by majetok majiteľa štát zabavil, založil štátnu akciovku z veriteľov a diaľnicu by táto akciovka za oveľa menej peňazí a rýchlejšie postavila. Je tragédia nášho Slovenska, keď aj predražené CT, či predražené diaľnice, či iné predražené štátne zákazky namiesto vyvodenia zodpovednosti sa považujú za budovateľské činy a nie zločiny. Je tragédia našej krajiny, že sa nedokážeme s korupčníkmi vysporiadať, ale naopak ich ešte volíme a dávame im priestor na ďalšie korumpovanie, dovoľujeme im naše spoločné peniaze si užívať na Cypre, Belíze, Kanárskych ostrovoch, Luxembursku.

       Na  Slovensku by mohlo byť ozaj lepšie a najlepšie by bolo poslať budovateľov korupčného štátu tam, kam patria!!

 

P.S. Odkaz pre môjho stáleho čitateľa.

Milý starý ujo!! Na Slovensku sú vlastne dvaja starí ujovia, jeden sa prezidentom stal a druhý sa prezidentom nestal, ale dávať ma do tej istej roviny, to si nedovolím zaslúžiť si!! Ďakujem milému starému ujovi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?