R. Fico: Tu sa 25 rokov buduje korupčný štát!! Ľudia: Skončite s budovaním a odíďte!!

Autor: Stanislav Martinčko | 8.1.2015 o 14:23 | Karma článku: 12,80 | Prečítané:  2491x

Už nie len druhý muž SMERU-SD sa zapíše do dejín slovenskej politiky vyhlásením, že – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!- , ale aj prvý muž SMERU-SD a premiér Slovenska sa v spriatelenej TA3 blysol vyhlásením, že – Tu sa 25 rokov buduje korupčný štát!!-                                                                             

       Občania, ktorí si doteraz mysleli, že na Slovensku sa buduje normálna civilizovaná krajina, ktorá je členom EU a NATO ostali po tomto premiérovom vyhlásení v nemom úžase. Teraz už nie je ťažko pochopiť, prečo sa doteraz riadne nevyšetrila žiadna korupčná kauza, prečo neboli stíhaní korupčníci, ktorých je v politike viac ako dosť, prečo je systém od polície, prokuratúry a súdov nastavený tak, že za korupciu sa nikomu nič nestane. Ak niekedy boli vyznamenaní, odmeňovaní a spoločenský uznávaní budovatelia socializmu a komunizmu, tak dnešný budovatelia nám až do včera potajme budovali korupčný štát a to už dlhých 25 rokov. To, že sa ho podarilo vybudovať do závratných výšok dosvedčujú mnohí občania, zahraničné agentúry, ktoré sa korupciou zaoberajú a pravidelne Slovensku prideľujú popredné miesto nie len v Európe, ale aj vo svete. Keby sa podobným spôsobom, ako korupcii venovali politici budovaniu riadneho života občanov, tak dnes by Slovensko malo oveľa vyššiu životnú úroveň, nemuseli by státisíce Slovákov pracovať v zahraničí a státisíce našich dôchodcov by nemuselo namiesto zaslúžených dôchodkov dostávať žobračenky, milióny Slovákov by nemuseli kupovať drahé lieky, potraviny a benzín, nemuseli by státisíce živnostníkov čoraz viac prispievať na korupčný štát, ale mohli by sa viac rozvíjať a zamestnávať, nemuseli by sa veritelia Váhostavu a Doprastavu bezmocne pozerať, ako ich oberajú o peniaze. Váhostav účelovo určené peniaze na výstavbu diaľnic zo štátnych peňazí a eurofondov prehajdákal na iné svoje aktivity, na Bahamách, na sponzorovanie Belízanov, Luxemburčanov a Kanárov. V inej krajine na západ od nás by majetok majiteľa štát zabavil, založil štátnu akciovku z veriteľov a diaľnicu by táto akciovka za oveľa menej peňazí a rýchlejšie postavila. Je tragédia nášho Slovenska, keď aj predražené CT, či predražené diaľnice, či iné predražené štátne zákazky namiesto vyvodenia zodpovednosti sa považujú za budovateľské činy a nie zločiny. Je tragédia našej krajiny, že sa nedokážeme s korupčníkmi vysporiadať, ale naopak ich ešte volíme a dávame im priestor na ďalšie korumpovanie, dovoľujeme im naše spoločné peniaze si užívať na Cypre, Belíze, Kanárskych ostrovoch, Luxembursku.

       Na  Slovensku by mohlo byť ozaj lepšie a najlepšie by bolo poslať budovateľov korupčného štátu tam, kam patria!!

 

P.S. Odkaz pre môjho stáleho čitateľa.

Milý starý ujo!! Na Slovensku sú vlastne dvaja starí ujovia, jeden sa prezidentom stal a druhý sa prezidentom nestal, ale dávať ma do tej istej roviny, to si nedovolím zaslúžiť si!! Ďakujem milému starému ujovi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?