Analytik ministerstva zdravotníctva pán Poprocký analyzuje analýzy analýz!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 18.12.2014 o 12:40 | Karma článku: 12,06 | Prečítané:  1634x

         Zdá sa, že ministerstvo zdravotníctva disponuje odborníkmi, ktorí sa zaraďujú medzi takých, ktorí namiesto venovaniu sa aktuálnym problémom zdravotníctva, kedy sa strácajú milióny v Belize, Cypre, Luxembursku a možno aj na Kanárskych ostrovoch, sa venujú analýzam, ktoré v konečnom dôsledku sú len analýzami analýz, bez konečného efektu pomenovania skutočných problémov zdravotníctva.

         Riaditeľ analytikov na ministerstve zdravotníctva pán Poprocký na tohto týždňovej tlačovej besede naše konštatovanie o analýzach skvele potvrdil, tieto analýzy ho tak zmohli, že chvíľami vyzeral, ako keby ani nevedel, ako sa volá. Ktovie, čo všetko doteraz vykúzlilo analytické oddelenie, čím sa zaoberalo a načo je vôbec také oddelenie potrebné, ktorého výsledky práce nevieme v praxi využiť. Občania sú svedkami a účastníkmi systému, ktorý má značné problémy s jeho fungovaním.  Ak by pán Poprocký a jeho analytický tím si zodpovedne vykonávali svoju prácu, tak by už dávno zistili, kde a akým SMEROM miznú peniaze zo zdravotníctva. Každý o tom vie, len nie je toho, kto by s tým chcel a vedel urobiť poriadok. Zdravotníctvo je ako vidíme jeden veľký biznis, do ktorého prúdia milióny EUR a ten kto má moc si z neho berie svoju časť a zdravie občanov je mu ukradnuté. Na rabovanie s našim zdravím museli tí, ktorí rabujú, dostať niečí súhlas, ak by na to nedostali súhlas, nemohlo by byť naše zdravotníctvo svedkom bezbrehého rozkrádania. Štát má dostatočné množstvo nástrojov na to , aby takému cynickému obchodovaniu s ľudským zdravím zabránil, ak to tak nie je, tak aj štát a jeho mocní sa na obchode s našim zdravím zúčastňujú. Vláda Róberta Fica si dala za cieľ zaviesť na Slovensku len jednu zdravotnú poisťovňu a odôvodňovala to tým, že nikto nemá právo si privlastňovať zisk zo zdravotných odvodov, lebo tie musia byť v plnej výške využívane pre zlepšenie zdravotnej starostlivosti a takéto zisky sú neetické a nemorálne vo vzťahu k zdraviu občanov. Od tohto pamätného výroku pretieklo dole Dunajom veľa vody. Vie niekto povedať, koľko peňazí za ten čas odtieklo na Belize, Cyprus, Luxembursko či Kanárske ostrovy zo zdravotných odvodov doteraz?      

         Keď my to nevieme, vie to aspoň Róbert Fico???

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?