Klienti nebankoviek naleteli, nie len Frunimu, ale aj Ficovi!!

Autor: Stanislav Martinčko | 12.12.2014 o 13:11 | Karma článku: 11,92 | Prečítané:  1530x

       Skoro celú predvolebnú kampaň pred voľbami 2006 postavila strana SMER-SD a jej vodca na tom, že ak jeho stranu ľudia zvolia do vlády, tak sa pričiní o to, že klienti, ktorí naleteli Frunimu a prišli o svoje úspory budú a majú byť odškodnení.

       Prefíkane im však nehovorí, že v akej výške a kedy dostanú naspäť svoje peniaze, len pri každej príležitostí spomenie, že štát ich má odškodniť. Vedel veľmi dobre, že sa jedná o státisíce občanov, ktorí v svojej naivite naleteli a stanú sa z nich istí voliči, veď kto by sa nepotešil a neuveril, keď peniaze o ktoré nenávratne prišiel, mu štát vráti späť. Títo nešťastní ľudia, ktorí vďaka podvodníkom prišli o svoje úspory si v zúfalej situácií nie raz siahli aj na život. Ale nie všetci v tejto nečestnej hre s peniazmi a životmi ľudí prehrali. Na tomto ľudskom nešťastí najviac zarobila strana SMER-SD a Róbert Fico, ktorého sľuby týmto nešťastným ľuďom, vyniesli na premiérske kreslo. Keď sľuby splnili svoj účel získaním moci, tak sociálni supy sa vrhli na korisť s názvom Slovensko a klienti nebankoviek ostali zabudnutí, spomenuli sa len okrajovo, že na ich odškodnenie chýbajú zákony, ale ak to s odškodnením mysleli čestne a úprimne, mali na to potrebné zákony prijať. Je teraz jasné, že svoju politickú moc si R. Fico vybudoval na ľudskom nešťastí, v týchto dňoch sme sa dozvedeli, že parlament hlasmi SMERU-SD prijal zákon, ktorý odškodnenie zmietol zo stola. Z tohto nám vychádza, že ak sa majú tieto predvolebné sľuby splniť, tak sa to udeje asi týmto spôsobom: Na mimoriadnom sneme SMERU-SD s názvom SMER-SD plní predvolebné sľuby!! - sa v hodinovom prejave vodca bude zaoberať všeličím možným a nemožným, kde na záver povie, že SMER-SD si plní sľuby nie len, vlakmi, ale aj tým, že odškodní klientov nebankoviek. Vtedy za zvukov hudby z filmu Hviezde vojny vytlačí na invalidnom vozíku predseda snemu posledne žijúceho klienta nebankoviek, ktorému sa víťazoslávne oznámi, že SMER-SD si svoje predvolebné sľúbi plní, preto on bude odškodnený v plnej výške. Keď sa to dotyčný dozvie, tak od šťastia zomrie!! Tak to si nejako zrejme predstavovali odškodnenie tí, ktorí od začiatku vedeli, že je to čistý klam!!

        Čudujeme sa potom, že cynický obchodujú aj s našim zdravím???

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?