Kompetencia a porušovanie zákona!!

Autor: Stanislav Martinčko | 11.12.2014 o 13:59 | Karma článku: 17,29 | Prečítané:  1236x

        Otec a zakladateľ myšlienky, ktorá víťazom dovoľuje robiť všetko má zo svojich žiakov a nasledovateľov určite radosť, ktorá je o to väčšia, že sa ňou riadia nie len účastníci snemu a aj bežní funkcionári štátostrany.

Minister zdravotníctva to včera nepoprel, ba práve naopak zmienenú tézu potvrdil v priamom prenose, keď na margo odvolávania riaditeľov, ktorí objednali nemocničnú stravu v Luxembursku povedal, že sú kompetentní, ale porušili zákon!! Ak také vyjadrenie povie minister za vládnu stranu, akoby všetkým nám hovoril, že oni síce kompetentní sú, ale ich kompetencie sú aj na to, aby mohli beztrestne porušovať zákon. Kvôli komu sú potom na Slovensku prijímané zákony?? Aby ich mohli kompetentní porušovať bez toho, aby sa im skrivil, čo len vlas na hlave?? Ak sú teda odvolaní z funkcie, len preto, že si kompetentne dovoľujú porušiť zákon, tak v skutočnosti to pred nástupom do funkcie, na ktorú ich nominuje SMER-SD môže vyzerať aj takto?? Nominanti prechádzajú školením na Súmračnej, kde im stranícki ideológovia v krátkosti vysvetlia, prečo boli do zodpovedných funkcií vybratí,  čo môžu robiť, kto môže dodávať lieky, kupovať prístroje, kto môže stavať, upratovať, variť a mnoho iných činnosti, ale hlavne, ako a komu majú byť odovzdané provízie za tieto činnosti. Alebo to vidíte inak?? Čo je však úplne najdôležitejšie pre vykonávanie ich funkcie je to, aby sa v žiadnom prípade nenechali prichytiť, lebo by to poškodzovalo dobré meno strany, ktorá ich nominovala a strana urobí všetko preto, aby to mohlo fungovať v rámci zákona a zasadí sa aj za to, že na všetky tie klamlivé úskoky  budú v NR SR prijaté potrebné zákony. Ak ich aj prichytia, tak aj tak to nebude veľký problém pre stranu všetko zamiesť pod koberec.

         Strana ma svojich ľudí všade, na polícii, prokuratúre, súdoch. Proste strana ich podrží a keď im už Slovensko bude malé, tak je dostatok voľných miest v Bruseli!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Nespávajú, aby mohli prekladať titulky. Zadarmo a za pár hodín

I love you, povie filmová postava a v titulkoch sa objaví: Ja láska vy.

DOMOV

Bývalý minister práce Mihál odchádza z SaS, pre postoje Sulíka

Mihál vraj nesúhlasí s niektorými postojmi predsedu strany Sulíka.

DOMOV

Žena, ktorá močila na Korán, ohrozila bezpečnosť Slovenska

Na videu obvinenej viala v pozadí slovenská vlajka.


Už ste čítali?