R. Fico. Slovensko bude veľmi trpieť!! Ľudia: My trpíme už teraz!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 10.12.2014 o 13:21 | Karma článku: 13,57 | Prečítané:  1444x

         Keď pán premiér vyhlasoval 70%-tnú veľkú vojnu spomenul, že Slovensko bude veľmi trpieť. Nikto z nás si nevie a ani nechce predstaviť situáciu, keby začala veľká vojna, čo za utrpenie by to bolo nie len pre Slovensko, ale aj pre celý svet.

         Z takého vyjadrenia až mrazí a ťažko si vieme domyslieť pohnútky, ktoré ho  k tomu viedli, ak je to pohnútka zakryť čoraz väčšie škandály vlastného vládnutia, tak je to voči občanom viac ako cynické. Včera to vyhlásenie nepotvrdil ani jeden premiér V4. Ale späť k realite. Vážený pán premiér, ak hovoríte, že Slovensko bude veľmi trpieť, tak mal by ste vedieť, že Slovensko a jeho občania trpia už teraz. Už len to je veľké utrpenie, ak sa máme pozerať a počúvať ústavných činiteľov, ktorí jeden druhému vyčíta, ktorý viac kradne. Ako má fungovať krajina a občania, keď z každej strany počúvame o kradnutí, rozkrádaní, predražovaní, kde sa hovorí o miliónoch bez trestnoprávnej zodpovednosti a pred súd i do basy sa dostane jednoduchý človek, ktorý v lese zoberie suchý konár, aby v zime nezamrzol??

Pre koho je na Slovensku právo a spravodlivosť?? Ako máme byť pyšní na túto krajinu, ak právo a spravodlivosť je rozdupávaná tými, ktorí sú za to najviac zodpovední??? Prečo na Slovensku neplatí právo a spravodlivosť pre každého rovnako??  Zamýšľali ste sa nad tým, prečo je v Rakúsku oveľa vyššia životná úroveň ako na Slovensku, nie je to náhodou aj tým, že zodpovední v Rakúsku nevysielajú do spoločnosti také signály, ako ste vyslali Vy, keď namiesto vypoklonkovania Pavla Pašku ste sa pričinil o jeho zotrvanie v politike?? A že je to pravda s Rakúskom to vedia všetci, ktorí túto krajinu navštívili  a porovnali si ceny benzínov, nafty, potravín v porovnaní so svojimi a ich platmi. Dôchodok v Rakúsku začína pri výške 900 EUR a tak nečudo, že títo dôchodcovia chodia s autobusmi po výletoch a naši dôchodcovia chodia s autobusmi k lekárovi a celou cestou rozmýšľajú, či budú mať dosť na drahé lieky, alebo sa budú musieť liečiť bylinkami.

            Pán premiér nie je utrpenie pre Slovensko, že roky počúva o tom, že sa im zlepší životná úroveň?? Nie je to utrpenie pre občanov, že strácajú aj to posledné čo ešte majú – nádej na zlepšenie???  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Rezník z TASR by bol v RTVS pre poslancov schodnejší než Mika

Bývalá šéfka Markízy Zuzana Ťapáková sa po kauze Evka ako kandidátka na riaditeľku RTVS už nespomína.

KULTÚRA

Tajná služba si objednala vraždu. Na film Únos bolo treba odvahu

Politické trilery u nás nevznikajú.

ŠPORT

Spieva si Marleyho, dá si pivo. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa pripravoval inak ako súperi.


Už ste čítali?