R. Fico. Slovensko bude veľmi trpieť!! Ľudia: My trpíme už teraz!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 10.12.2014 o 13:21 | Karma článku: 13,57 | Prečítané:  1455x

         Keď pán premiér vyhlasoval 70%-tnú veľkú vojnu spomenul, že Slovensko bude veľmi trpieť. Nikto z nás si nevie a ani nechce predstaviť situáciu, keby začala veľká vojna, čo za utrpenie by to bolo nie len pre Slovensko, ale aj pre celý svet.

         Z takého vyjadrenia až mrazí a ťažko si vieme domyslieť pohnútky, ktoré ho  k tomu viedli, ak je to pohnútka zakryť čoraz väčšie škandály vlastného vládnutia, tak je to voči občanom viac ako cynické. Včera to vyhlásenie nepotvrdil ani jeden premiér V4. Ale späť k realite. Vážený pán premiér, ak hovoríte, že Slovensko bude veľmi trpieť, tak mal by ste vedieť, že Slovensko a jeho občania trpia už teraz. Už len to je veľké utrpenie, ak sa máme pozerať a počúvať ústavných činiteľov, ktorí jeden druhému vyčíta, ktorý viac kradne. Ako má fungovať krajina a občania, keď z každej strany počúvame o kradnutí, rozkrádaní, predražovaní, kde sa hovorí o miliónoch bez trestnoprávnej zodpovednosti a pred súd i do basy sa dostane jednoduchý človek, ktorý v lese zoberie suchý konár, aby v zime nezamrzol??

Pre koho je na Slovensku právo a spravodlivosť?? Ako máme byť pyšní na túto krajinu, ak právo a spravodlivosť je rozdupávaná tými, ktorí sú za to najviac zodpovední??? Prečo na Slovensku neplatí právo a spravodlivosť pre každého rovnako??  Zamýšľali ste sa nad tým, prečo je v Rakúsku oveľa vyššia životná úroveň ako na Slovensku, nie je to náhodou aj tým, že zodpovední v Rakúsku nevysielajú do spoločnosti také signály, ako ste vyslali Vy, keď namiesto vypoklonkovania Pavla Pašku ste sa pričinil o jeho zotrvanie v politike?? A že je to pravda s Rakúskom to vedia všetci, ktorí túto krajinu navštívili  a porovnali si ceny benzínov, nafty, potravín v porovnaní so svojimi a ich platmi. Dôchodok v Rakúsku začína pri výške 900 EUR a tak nečudo, že títo dôchodcovia chodia s autobusmi po výletoch a naši dôchodcovia chodia s autobusmi k lekárovi a celou cestou rozmýšľajú, či budú mať dosť na drahé lieky, alebo sa budú musieť liečiť bylinkami.

            Pán premiér nie je utrpenie pre Slovensko, že roky počúva o tom, že sa im zlepší životná úroveň?? Nie je to utrpenie pre občanov, že strácajú aj to posledné čo ešte majú – nádej na zlepšenie???  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?