Na počiatku Fico, na konci Počiatek!!!???

Autor: Stanislav Martinčko | 5.12.2014 o 14:49 | Karma článku: 14,40 | Prečítané:  2447x

       Ako keby ich jedna mater mala! Ministri sociálnej vlády, ktorá je prešpikovaná škandálmi, jeden po druhom predstupujú pred občanov a každý jeden si myslí, že občanom môžu narozprávať hocijaké balamuty a tí mu uveria.

           Všetko sa to deje v poplatných médiách, kde naši ministri nemajú žiadneho oponenta a o zmienených škandáloch diskutujú sami so sebou. Zdá sa, že aj redaktori nie sú dostatočne na diskusiu pripravení a vyzerá to, že otázky a témy sú dopredu pripravené, lebo občania sa okrem naučených fráz nedozvedia nič podstatné. Ešte sa nestalo, aby sa v diskusii prišlo na porušenie zákona, všetka ich činnosť je v medziach zákona. Ako má však občan hodnotiť bezbrehé plytvanie, ktorého je svedkom všade tam, kde sa obchoduje so štátom a kde vkročí sociálna noha?? Čo deň, to nový minister chabo vysvetľuje verejnosti narábanie s našimi peniazmi, väčšinou si ozaj myslia, že sme poloblázni, keď nie až blázni!! Minister Počiatek, tak isto, ako aj iní ministri,  vysvetľuje obrovský škandál v svojom rezorte, oháňa sa všelijakými renomovanými firmami a čo všetko musí pre blaho Slovenska a jeho mýta vykonať. Pamätáme sa, že keď minister Vážny niekedy v roku 2007 v parlamente hovoril o cene mýta, bola to taká vysoká cena, že pred jej vypovedaním sa prežehnal, napil vody a vyslovil sumu 2 miliárd SK. Dobre vieme, že konečná suma bola skoro 25 miliárd SK a majiteľky tejto zákazky boli nejaké slečny. Takto vyzerá, že Slovensko začína byť krajina, ktorá má toľko peňazí, že ich môže doslova hádzať lopatami cez okno. Všetky tie zmluvy a zákony sú tak zložito vysvetľované, že obyčajný smrteľník tomu nedokáže porozumieť, ale ani tí, ktorí tieto zákony prijali, nevedia o čom hlasujú, lebo ich poslanecké svedomie je schované v božskom palci našej parlamentnej Palculienky. Terajšia stámiliónová zákazka je o kontrole platieb za mýto, ktoré šoféri platia palivovými kartami na pumpách. Pre lepšie pochopenie skúsme uviesť jeden príklad, aby tomu porozumel aj jednoduchý smrteľník. Pošlete na nákup manželku do obchodu, ktorá sa Vám vráti s nákupom a povie, zaplatila som 77 EUR, nákup skontrolujete a zistíte, že všetko sedí, ale vy podľa pána Počiatka to dáte skontrolovať susedovi, ktorý Vám povie, že všetko sedí, ale za to si vypýta 5 EUR. Je to bláznivé, ale tak to nejako vyzerá v praxi. Poviete si, je možné takto gazdovať v štáte, kde v každom rezorte chýbajú peniaze, ale najviac v našich peňaženkách. Sú to doslova neuveriteľné veci, ktoré stvárajú sociálni gazdovia a keď  ich ešte slušne napomeniete, tak sú schopní sa Vám vyhrážať a nadávať.

       Ale páni sociálni gazdovia, keď sa raz pohneme!!!

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?