Pán Raši myslíte si, že občania sú poloblázni, alebo blázni???

Autor: Stanislav Martinčko | 4.12.2014 o 14:04 | (upravené 4.12.2014 o 14:09) Karma článku: 19,99 | Prečítané:  4363x

Pred pána poslanca NR a primátora Košíc strana SMER-SD postavila vysoký cieľ, ako urobiť zo Slovákov polobláznov, alebo bláznov.

        Pán Raši so svojou nevinnou tvárou má za cieľ pobalamutiť nie len nás, ale aj seba, preto ho strana poslala do TA3, kde občanom vysvetľoval nákup CT v Piešťanoch. Počas a aj po tejto diskusii sa nám natíska otázka  – Pán Raši, Vám z toho CT neharaši?? - Vážený pane, Vy si myslíte, že ľudia sa na uliciach búria kvôli jednému CTčku?? Určite, nie!! Ľudia , ktorí sú Vašou sociálnou vládou denne v médiách, alebo aj s osobnými skúsenosťami konfrontovaní s narastajúcou aroganciou moci, s papalašskými spôsobmi správania a obrovskou korupciou si povedali, že sa ozvú, ak ich odmietate počúvať.  Váš premiér občanov straší vojnou, ale ak je vojna ozaj na 70% istá, prečo nepovie občanom, čo majú robiť, načo sa majú pripravovať?? Máte v krajine absolútnu moc, máte možnosť ju zmeniť tak, aby slúžila všetkým, aby na Slovensku sa dalo slušne žiť. Nás už nezaujíma Vaše harašenie s prístrojmi, vieme veľmi dobre, ako to funguje, ide Vám po ruke polícia, súdy, prokuratúra i časť verejnosti, preto sa na Slovensku nikdy nič riadne nevyšetrí. Ak by podobné škandály boli vládou spôsobené v Rakúsku, tak zodpovední by sa museli za to zodpovedať na patričných miestach a ťažko by si hľadali uplatnenie v politickom živote. V Rakúsku si vláda nemôže v žiadnom prípade, tak ako Vaša povedať, že je to COSA NOSTRA!!!  Občanov už nezaujíma, že každý škandál sa deje v rámci zákona, lebo vieme, že zákony si pripravujete nie pre nás, ale pre seba, aby ste mohli beztrestne lúpiť. My žijeme život skutočný, poznáme, aké sú ceny v obchodoch, za koľko tankujeme, za koľko pracujeme, chodíme po lekároch, chodíme pre dôchodky na poštu, my vieme na rozdiel od Vás, aký je ťažký život na Slovensku a Vy Vašimi rozhodnutiami nám ho nie zlepšujete, ale zhoršujete. Vašou zásluhou sa Slovensko stáva krajinou, kde ľudia nechcú žiť, státisíce z nás  odchádzajú za lepším životom mimo vlasť a keby sme mohli, tak by sme odišli ešte viac!!! Pán Raši a Vaši partajníci, Slovensko nie je Vaša COSA NOSTRA, chceme žiť tu a chceme, aby nám vládli schopní ľudia, ktorí odovzdajú svoje schopnosti pre Slovensko.

          TA3 a Vy pán Raši ste včera stranícky úkol splnili, ale nie všetci sme poloblázni, alebo blázni!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?