SMER-SD: Chceme silný sociálny štát!!! Ľudia: Máte silný, korupčný štát!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.11.2014 o 14:29 | Karma článku: 18,75 | Prečítané:  3023x

         R. Fico niekedy s pohŕdaním vyhlásil o vláde p. Radičovej, že korupcia ešte nikdy nebola tak blízko Úradu vlády, ako teraz a myslel tým kauzu Osrblie, ktorá nebola vôbec, ako sa neskoršie ukázalo s p. Radičovou spojená.

         Ale ktovie, ako je blízko, alebo ďaleko korupcia v súčasnosti od Úradu vlády.  SMER-SD do svojich najvyšších straníckych štruktúr  posunul človeka s výrokom – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!- V taliančine je už veľmi dlho zaužívaný významovo podobný výrok – COSA NOSTRA – čo v preklade znamená – NAŠA VEC-!!! A podľa toho výroku sa správate k našej krajine a k nám občanom. Hovoríte nám cez Vaše vládnutie. Je naša vec, koho a akých ľudí nominujeme do lukratívnych pozícií v štátom riadených spoločnostiach. Je naša vec, že nemáme záujem vyriešiť ani jednu korupčnú kauzu, v ktorej sú namočení naši ľudia. Je naša vec, že staviame najdrahšie diaľnice na svete. Je naša vec, že skoro každá jedna zákazka spojená so štátom je našimi ľuďmi predražovaná. Je naša vec, že obchodujeme s Vašim zdravím. Je naša vec, ak politickými krokmi rozdeľujeme Slovensko na s nami a proti nám. Je naša vec, ak my bohatneme a vy ostatní chudobniete. Je toho ešte viacej na pomenovanie, čo je Vaša vec. Už dlho sa k našej krajine  správate, ako Cosa nostra a nehanbíte sa za to, ba naopak sa nám vysmievate. V týchto dňoch sa občania Slovenska rozhodli, že spravovanie krajiny bude aj NAŠA VEC!!! Nedáme sa Vám už dlhšie oklamať sociálnym štátom a chceme Vám povedať, že takto už nechceme, aby sa ďalej Slovensko tak spravovalo. Ak odmietate počúvať svojich vlastných občanov, tak občania majú plné právo  na demonštrácie a tam vyjadriť svoj občiansky postoj a právom sa dožadovať zmeny.

       Myslíme si, že Slovensko nie je len Vaša vec, ale je to vec nás všetkých. Chceme veriť, že občania sa požadovaných zmien dočkajú a demonštrácie budú prebiehať kultivovaným spôsobom. Slovensko je naša krajina, my sme tu doma!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?