Vďaka ti bratislavské Námestie SNP!!

Autor: Stanislav Martinčko | 26.11.2014 o 12:50 | Karma článku: 17,84 | Prečítané:  2604x

        Včera Slovensko v Bratislave ukázalo, že sa nedá celkom porobiť, ako si to doteraz mysleli štandardné politické strany, preto si so Slovenskom doteraz robili, čo chceli.

        Dlhých 25 rokov nám ukazovali svoju nadutosť, svoju aroganciu, pýchu z funkcie, ktoré dostali od nás, ale využívali to pre seba. Dlho predtým sme vedeli a o tom si šuškali, čo sa deje v zdravotníctve, kto stojí za tými cynickými obchodmi s našim zdravím. Poslušne sme nosili do nemocníc toaletný papier, stravu a uplácali personál, aby o našich blízkych bolo trocha lepšie postarané. Mnohí z nás vinou zdravotníckeho systému zaplatili najvyššiu daň, keď zomreli. A s nikým zo zodpovedných to ani nepohlo, veselo si s naším zdravým obchodovali a neskutočne na náš úkor bohatli. Je viac ako opľutie do tváre nám občanom, ak premiér namiesto požiadavky vyšetrovania rozkrádania v zdravotníctve nezávislými komisiami, odvolá z funkcií ľudí, ktorí majú za ušami a myslí si, že tým zalepí občanom oči a tí budú naďalej ticho a systém rozkrádania bude fungovať ďalej. Takto funguje politická zodpovednosť, ale to by nemalo znamenať, že tie kufre plné peňazí si politickí zodpovední budú naďalej užívať a občanom sa vysmievať a nazývať ich anarchistami. Nie pán premiér, občania Slovenska sa už nechcú Vám a Vašej sociálnej finančnej skupine ďalej beztrestne okrádať a pozerať sa na rozbité múry nemocníc, kde niet na nič peňazí, kde každý liek, každý obväz, každý prístroj je Vašimi ľuďmi predražený. Ako je to možné, že z nášho zdravia sa platia prepychové vily, dovolenky, z nášho zdravia sa ostentatívne ukazujú hodinky za desaťtisíce eur?? Vy chcete, aby sme boli do nekonečná ticho??!

         Vďaka Vám kňaz Srholec, vďaka Vám štyrom statočným, vďaka Vám herci, vďaka Vám hokejisti, vďaka Vám všetkým, ktorí ste na Námestie SNP prišli!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?