Paška štátnikom, občan anarchistom!!

Autor: Stanislav Martinčko | 18.11.2014 o 13:43 | Karma článku: 20,11 | Prečítané:  2702x

     Opojenie z volebného víťazstva SMERU-SD v komunálnych voľbách, ktoré oznamoval R. Fico spolu s odstúpením P. Pašku z politiky, malo za následok zabudnutie na nezávislých víťazov a označenie pána Pašku za štátnika.

     Tento štátnik, ktorý ešte len pred pár dňami vyhlasoval, že nám (koho tým myslel??) neurobí radosť a neodstúpi zo svojej funkcie, zrazu berie nohy na plecia a z politiky odchádza. Pred kamerami objíma svoju manželku a hovorí, že si nenechá rozvracať rodinu. Rozpráva podobným jazykom, ako komunisti, ktorí si tiež nechceli dať rozvracať socializmus, pričom si ho sami najviac rozvracali svojou nadutosťou, aroganciou a nerešpektovaním iného názoru.  Pánovi Paškovi nikto z občanov nevnucoval, aby svoju rodinu namočil do kšeftov v zdravotníctve,  potom ak je to inak, tak si svoju rodinu podobne ako komunisti rozvracia sám. Ale prečo občanov nazval anarchistami, to nevedno, zrejme preto, že je to ideologická pomôcka SMERU-SD, ktorý svoju chamtivosť veľmi rád zvaľuje na iných, najlepšie na občanov. Keď SMER-SD prehral župné voľby v banskobystrickom kraji  s vreckom zemiakov, tak voličov rýchlo nazval extrémistami a teraz pre kauzu CT im dal rýchlo nálepku anarchistov, ako keby občania boli za cynickými kšeftami v zdravotníctve a nie Medical. Štátnik z funkcie neodchádza pre podozrenie z korupcie a z rodinkárstva, ale odchádza z politiky sám, keď už nemá dosť síl robiť pre občanov. Štátnik by sa nikdy nemal o svojich spoluobčanov vyjadrovať dehonestujúco, mal by rešpektovať ich názor a nikdy, nikdy by k nim nemal byť arogantný a vyhlasovať – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!! –

      Ak na to R. Fico pri svojom vyhlásení o štátnikovi Paškovi zabúda tak je na tej istej lodi morálky a charakteru, ako štátnik Paška.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Nespávajú, aby mohli prekladať titulky. Zadarmo a za pár hodín

I love you, povie filmová postava a v titulkoch sa objaví: Ja láska vy.

DOMOV

Bývalý minister práce Mihál odchádza z SaS, pre postoje Sulíka

Mihál vraj nesúhlasí s niektorými postojmi predsedu strany Sulíka.

DOMOV

Žena, ktorá močila na Korán, ohrozila bezpečnosť Slovenska

Na videu obvinenej viala v pozadí slovenská vlajka.


Už ste čítali?