Paška štátnikom, občan anarchistom!!

Autor: Stanislav Martinčko | 18.11.2014 o 13:43 | Karma článku: 20,11 | Prečítané:  2709x

     Opojenie z volebného víťazstva SMERU-SD v komunálnych voľbách, ktoré oznamoval R. Fico spolu s odstúpením P. Pašku z politiky, malo za následok zabudnutie na nezávislých víťazov a označenie pána Pašku za štátnika.

     Tento štátnik, ktorý ešte len pred pár dňami vyhlasoval, že nám (koho tým myslel??) neurobí radosť a neodstúpi zo svojej funkcie, zrazu berie nohy na plecia a z politiky odchádza. Pred kamerami objíma svoju manželku a hovorí, že si nenechá rozvracať rodinu. Rozpráva podobným jazykom, ako komunisti, ktorí si tiež nechceli dať rozvracať socializmus, pričom si ho sami najviac rozvracali svojou nadutosťou, aroganciou a nerešpektovaním iného názoru.  Pánovi Paškovi nikto z občanov nevnucoval, aby svoju rodinu namočil do kšeftov v zdravotníctve,  potom ak je to inak, tak si svoju rodinu podobne ako komunisti rozvracia sám. Ale prečo občanov nazval anarchistami, to nevedno, zrejme preto, že je to ideologická pomôcka SMERU-SD, ktorý svoju chamtivosť veľmi rád zvaľuje na iných, najlepšie na občanov. Keď SMER-SD prehral župné voľby v banskobystrickom kraji  s vreckom zemiakov, tak voličov rýchlo nazval extrémistami a teraz pre kauzu CT im dal rýchlo nálepku anarchistov, ako keby občania boli za cynickými kšeftami v zdravotníctve a nie Medical. Štátnik z funkcie neodchádza pre podozrenie z korupcie a z rodinkárstva, ale odchádza z politiky sám, keď už nemá dosť síl robiť pre občanov. Štátnik by sa nikdy nemal o svojich spoluobčanov vyjadrovať dehonestujúco, mal by rešpektovať ich názor a nikdy, nikdy by k nim nemal byť arogantný a vyhlasovať – Vyhraj voľby a môžeš všetko!!! –

      Ak na to R. Fico pri svojom vyhlásení o štátnikovi Paškovi zabúda tak je na tej istej lodi morálky a charakteru, ako štátnik Paška.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?