Kedy sa ich konečne zbavíme??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 13.11.2014 o 15:08 | Karma článku: 12,83 | Prečítané:  1925x

       To, čo sa deje v súčasnosti na politickej scéne Slovenska je nie len poburujúce, ale aj pre občanov frustrujúce.

       Ľudia namiesto istôt, ktoré na nich vrešťali z tisícok bilbordov po celom Slovensku sa musia chcú- nechcú zaoberať politikou a politikmi, ktorí namiesto služby občanom plnia svoje gágory. Ústavní činitelia si jeden druhému vytýkajú, ktorý toho viac nakradol a namiesto hanby, to bez hanby prezentujú nám občanom, ako svoju prácu, za ktorú sú ešte aj kráľovsky platení. Nezaujíma ich, že kradnutie je vlastne ožobračovanie dôchodcov, študentov a robotníkov, ktorým štát nezabezpečí za prácu riadnu plácu. O kradnutí rozprávajú z televíznych obrazoviek a rádií a hovoria, že kto je väčší zlodej, či ten ktorý ukradol miliardu, alebo ten čo ukradol 990 miliónov. V skutočnosti sú obidvaja zlodeji aj keď jeden z nich sa chce tváriť ako svätec. Súčasní politici v kradnutí stratili súdnosť a kradnú všade a nie je im nič sväté, dokonca sa neštítia bohatnúť aj na našom zdraví. Títo ústavní činitelia namiesto zmysluplnej práce pre nás občanov, namiesto toho, aby prinášali zrozumiteľné a jasné zákony platné pre každého sa v parlamente predbehujú, že kto je väčší zlodej. Tato situácia, ktorá je teraz na politickej scéne nám dáva plné právo myslieť si o politických stranách, že nie sú štandardné, ale sú to politické bandy, ktoré medzi sebou súperia o čo najväčšiu korisť a je medzi nimi čoraz viac nie politikov, ale banditov. My, občania sme si na to, ako keby zvykli a namiesto hlasného sa ozvania, len ohýname chrbty, čoraz viac sa bojíme mocných.  Tak sa správajú vo väčšine politické strany  k občanom na Slovensku, ale chvalabohu nie všetky. Máme preto aj my nádej na svetielko v tuneli. Slovensko, prestaňme sa báť a ozvime sa čoraz hlasnejšie týmto skorumpovaným bandám, ktoré si hovoria politické strany, ozvime sa nie len kvôli sebe, ale najmä preto, aby sme sa raz nemuseli hanbiť pred svojimi deťmi a vnúčatami, že sme boli takí barani.

       Slovensko už nie raz dokázalo, že má naviac, že ak sa zjednotíme do jedného hlasu, budú nás musieť vypočuť aj mocní Slovenska, raz a navždy sa ich zbavíme a vezmeme si Slovensko späť, lebo je to naša krajina, my sme tu doma!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?