Paškova vila a občania!!

Autor: Stanislav Martinčko | 12.11.2014 o 14:49 | Karma článku: 17,40 | Prečítané:  2383x

      Keď sa občan postaví k vile pána Pašku, tak až tam zistí, aké je to mohutné sídlo. V tejto ozrutnej vile si môže pán Paška smelo nacvičovať svoje plamenné prejavy a balamutiť slovenský národ, o ktorom si však myslí, že má vo väčšine prípadov ako hlavné menu seno, preto sa k nám správa ako ku stádu.

       Až pri tej vile občan pochopí skutočné sociálne cítenie, čo je to istota a kto si ju zaslúži. Včera som tam bol prvýkrát, ako aj mnoho ďalších občanov, spolu sme sa dívali na ten luxus sociálneho demokrata a neverili sme vlastným očiam. Pýtali sme sa odkiaľ na to vzal, keď nám hovorí, že  nič nevzal. To dokáže len skutočný svätec!! Ak premiér v minulosti bol birmovaný a zároveň komunista, tak aj pán Paška bol v minulosti úspešný kapitalista, ale aj silno cítiaci sociálny demokrat. Toto je ťažko pochopiteľný fakt, ktorý má na jednej strane nevšímavosť k 89. roku a na druhej je zaoberanie sa kachličkami. Ale ak v našej krajine máme 80% ľudí, ktorí majú problém vyžiť, splácať hypotéky, nájmy a iné životné náklady, tak pri vile plamenného rečníka je očividné, že on nepatrí medzi nich. Ak je pravda, čo vo svojich ohnivých prejavoch hovorí, tak by tým 80% mal dať návod, ako tento jeho životný komfort dosiahnuť, jednak preto, že je zakladateľ SMERU-SD a podľa jeho slov išiel do politiky preto, aby zabezpečil blahobytný život 5,5 milióna Slovákov. Realita života na Slovensku je veľmi vzdialená obsahu plamenných prejavov, 25 rokov od nežnej sa papaláši na Slovensko vrátili znova s ešte väčšou silou, ešte s väčším bohatstvom a s väčšou aroganciou moci. Vyrástol nám do výšky a pýchy ďalší mocný papaláš, odchovaný na učení marxizmu-leninizmu, ktorý sa nehanbí svoje bohatstvo nahrabať na tých najbezmocnejších, ako sú nemocní ľudia. Zarábať a bohatnúť na zdraví vlastných občanov, je nie len cynické, ale aj choré!!

         Včerajší občania pred vilou pána Pašku dali jasne najavo, že sú tu ešte ľudia, ktorí sa neboja povedať svoj názor aj tým najmocnejším.  Nechcú zahodiť svoju budúcnosť a budúcnosť svojich detí, nechcú žiť v skorumpovanej krajine!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?