R. Raši: Tak veľmi, veľmi chcem byť primátorom!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.10.2014 o 13:40 | Karma článku: 10,87 | Prečítané:  1451x

      Túto už okrídlenú vetu, ktorú adresoval vrcholný predstaviteľ ruskej vlády kolegovi zo Slovenska z čias vlády Mečiara, je želaním aj súčasného primátora Košíc.

      Ten svoju kandidatúru vzal aj ako vysokostranícky úkol, ktorý pred neho zrejme postavilo najvyššie vedenie našej vládnej strany. Tento nie celkom ľahký úkol je plný obáv, či sa to podarí. Košice sú známe najmä tým, že značná časť Košičanov nie je priaznivo naklonená SMERU, o čom sa presvedčil župan Trebuľa, ktorý v Košiciach prehral a v nedávnej minulosti sa o tom presvedčil aj pán Paška, ktorý odovzdával počas hokejového zápasu slovenských hokejových hviezd Východ – Západ cenu pre hokejistu. Keď moderátor vyslovil meno nášho ústavného činiteľa a košického rodáka, ozval sa v Steel aréne ohlušujúci piskot, ktorý nedovolil zmienenému pánovi povedať ani jednu vetu, preto sa radšej s veľkou hanbou vytratil. Je to veľké memento aj pre pána Rašiho, preto po vzore svojej materskej strany sa rozhodol  zaútočiť na city košických dôchodcov,  pozýva ich vo väčšom počte na obedy, volá ich na kultúrne akcie a obdarováva ich rôznymi propagačnými materiálmi o svojej kandidatúre. Mnohí z nich dopredu ani netušia, že idú na predvolebnú agitáciu pána Rašiho. Preto tento pán by okrem iného mal občanom mesta vysvetliť, z akých peňazí a kto platí účty za tieto akcie. Pán kandidát pri agitovaní by sa nemal báť pochváliť, čo všetko stihol pre blaho mesta a jeho občanov urobiť. V tomto agitovaní by bolo namieste, ak to s láskou ku Košiciam myslí úprimne, hovoriť  aj o tom čo všetko urobil pre seba, pre straníkov a svojich kamošov. Ako dobre vieme Košice boli v roku 2013 Európskym hlavým mestom kultúry, samozrejme aj s neslávne slávnym Lunikom IX. V tejto súvislosti sa začalo medzi Košičanmi hovoriť aj o premenovaní tohto podujatia na Košice – Európske hlavné mesto korupcie!!!!!  Svoj stranícky klientelizmus uplatnil najmä voči svojmu straníckemu kolegovi, ktorého vypískala Steel aréna a to tak, že jeho luxusné sídlo v Mestskom parku mesto obohnalo vysokým kovovým plotom, zrejme preto, aby mohol nerušene usporiadať svoje sociálne myšlienky a nápady v prospech 5,5 milióna obyvateľov Slovenska. Že takýto niekoľko stometrový plot nie je lacný špás vie každý, kto niekedy plot staval.  Ak sa terčom predvolebnej agitácie stáva najchudobnejšia, najviac zraniteľná a najlepšie zmanipulovateľná časť obyvateľstva, svedčí to o veľkom strachu z výsledkov primátorských volieb v Košiciach. A možno nie len v Košiciach.

        Že sú dôchodcovia ľahko zmanipulovateľní , to zistili aj šmejdi, ktorí im predávajú bezcenné prázdne hrnce!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?