Ku-Klux-klan v Košiciach??

Autor: Stanislav Martinčko | 23.10.2014 o 13:30 | Karma článku: 9,13 | Prečítané:  1491x

        Poplatné média na Slovensku striehnu na každom rohu, aby už v zárodku zlikvidovali novorodiace politické strany  a to tak, že ich ignorujú, alebo že z nich urobia klaunov.

       Takým príkladom je novorodiaca strana, známa skôr na východe, ktorá sa nebojí mať vlastný názor a tvrdo kritizuje vládnucu stranu a aj skoro všetky tzv.  štandardné politické strany. O metóde politickej strany Sedem statočných sa môže viesť polemika, ale to neznamená, že nemôžu mať vlastný pohľad na problémy, ktoré máme na Slovensku viac ako dosť. Je to okrem iného aj dlhoročné zanedbávanie riešenia  ozrutného rómskeho problému. Teraz sa z médií, ktoré doteraz túto stranu ignorovali dozvedáme, že je na predstaviteľov strany podané trestné oznámenie za rasizmus. Majú to na svedomí dva predvolebné plagáty, na ktorých je ponuka leteniek pre Rómov do Bruselu zadarmo a sterilizáciu Rómiek z fondov EÚ, kde im sľubuje 10 000 EUR ak sa dajú sterilizovať. Pristavme sa pri obidvoch letákoch. Je nanajvýš správne, ak ich strana Sedem statočných posiela letecký do Bruselu, kde je centrála EÚ, ktorá tvrdí, že na riešenie problematiky posiela stámilióny EUR, tak nech sa Rómovia priamo v Bruseli a na to majú plné právo, pýtajú, komu a kedy tie stámilióny EUR boli poslané a nech Brusel zisťuje, na aké projekty zmienené stámilióny boli použité. Sterilizácia Rómiek z fondov EU sa ani nemohla šuchnúť o rasizmus, nakoľko je to dobrovoľná a aspoň v niektorých prípadoch  by zabránila, aby v osadách boli 28 roční dedovia. Ak sa zamlčuje pravda, tak problém sa nikdy nepodarí riadne vyriešiť. Políciu by skôr malo zaujímať, kam a komu išli peniaze z emisií, kam a komu slúžia eurofondy a kto je zodpovedný za to, že na Slovensku je viacej neprávo, ako právo a je viac nespravodlivosti, ako spravodlivosti.

          Nedávno sme tu mali totalitný systém, ktorý nestrpel iný názor, aký diktovala vládna moc a za opačný názor boli ľudia perzekvovaní a zatváraní do basy.

         Je už na Slovensku totalita??!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Polícia má meno podozrivého

Útočníkom mal byť len dvadsaťdva ročný Brit s líbyjským pôvodom.

KULTÚRA

Dominik Dán o knižnom trhu: S mafiánskymi praktikami som sa nestretol

Spisovateľ má s podnikateľmi zlú skúsenosť.

KULTÚRA

Existoval len jeden James Bond, ktorý mohol hrať sám seba

Roger Moore stvárňoval agenta 007 najdlhšie.


Už ste čítali?