Presťahuje sa TA3 na Súmračnú??

Autor: Stanislav Martinčko | 21.10.2014 o 13:07 | Karma článku: 12,43 | Prečítané:  1683x

          Spravodajská TA3 nás stále čoraz viac presviedča komu je v nosných programoch čoraz viac poplatná  a mylne sa domnieva, že občania sú stádo bez názoru.

          To, čo sa deje v poslednom čase nemá nič spoločné s objektívnosťou, vyváženosťou médií, ale má to všetky znaky servilnosti vládnej štátostrany. Do diskusií si pozýva napr. samotného premiéra, ktorý vo viac ako hodinovom monológu sám so sebou diskutuje o nebývalých úspechoch svojej vlády, poučuje iné krajiny o nutnosti reforiem a o tom ako nebude platiť dlhy za iné krajiny. Dobre si pamätáme na vyjadrenia  premiéra, keď Dzurindova vláda zavádzala nutné reformy, bol to on, ktorý bol ich hlavný kritik a na ich kritike si vybudoval  politickú kariéru, z reforiem doteraz ťaží  a zrazu ide iné krajiny o nutnosti zavedenia  reforiem poúčať. O Gréckom dlhu sa vyjadroval skoro v superlatívoch a bol za pôžičku niekoľko desiatok miliárd EUR všetkými desiatimi. Nikto nevie presne povedať koľko miliárd EUR  bude potrebovať Ukrajina, teraz jej chýba na zaplatenie plynu pár miliárd EUR. TA3 dáva ozrutný priestor aj iným ministrom, ktorí najradšej diskutujú sami so sebou, alebo ak ustúpia samodiskusii, tak oponentov si starostlivo vyberajú ako aj okruh otázok.

Minister práce patrí k takýmto samodiskutérom skoro pravidelne a dostáva priestor za každú desatinnú čiarku zníženia percenta nezamestnanosti.

Objektívnu TA3 vôbec netrápi, že minister s desatinnými čiarkami skôr čaruje a za svoj úspech a vlády počíta aj tých občanov, ktorí sú z vlasti vyhnaní za prácou mimo krajinu. TA3 svojou servilnosťou, ktorá je očividná nedáva žiadnu nádej na objektivitu svojho spravodajstva, nepripúšťa do diskusii žiadnych oponentov, trebárs aj z iných tzv. neštandardných politických strán, ktoré sú mimo parlament a neuvedomuje si, že len ak, keď  občan bude mať možnosť poznať názory z rôznych politických strán, sám si vyberie schopných ľudí do zodpovedných funkcií.  Len zdravá konkurencia aj v politike môže posunúť Slovensko k vyspelým krajinám a lepšiemu životu občanom.

         Tak, ako je TA3 teraz nastavená môže sa kľudne presťahovať na Súmračnú!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?