Vymení p. Paška na koni kráľa Svätopluka??

Autor: Stanislav Martinčko | 10.10.2014 o 13:11 | Karma článku: 15,95 | Prečítané:  1215x

        Určite ani kráľ všetkých Slovákov sa nesprával k svojim poddaným tak arogantným spôsobom, ako to robí v súčasnej dobe druhý sociálny demokrat.

         Jeho opantanie mocou je také veľké a ambície také vysoké, že sochár Kulich mu môže brať, alebo už aj berie miery na sochu, ktorá nahradí na Bratislavskom hrade  kráľa Svätopluka. Ak by Ladislav Mňačko písal knihu - Ako chutí moc -, tak druhý sociálny demokrat okrem sochárovi by mohol slúžiť ako model aj spisovateľovi. Ani jeden by na modeli nenašiel chyby. Dokonalosť pána Pašku je obrovská, páči sa nie len sebe, ale aj mnohým členom SMERU a nevadí im, že o aktivitách pána predsedu sa medzi pospolitým ľudom rozpráva všeličo a treba len dúfať, že niekedy pravda vyjde najavo nie len o jeho aktivitách, ale aj o štúdiu a jeho diplomovej práci. Je veľmi zaujímavé, že arogancia moci nevadí jeho spolustraníkom, zrejme je to ich vďaka za to, že kryje ich radovánky a poslanca, ktorý je pred kamerami napitý ako brok prehlási za indisponovaného od nadmerného pracovného zaťaženia. Slovenský parlament sa zásluhou vládnej strany stane znova trhoviskom, kde sa bude vadiť o fazuľky, rokovať po nociach a vadeniu nebude konca. Ale čo, my občania?? Komu, čo sme urobili, že toho musíme byť svedkami?? Našich zákonodarcov vôbec nezaujíma život občanov, vôbec ich nezaujíma, že prijali množstvo nezrozumiteľných zákonov namierených proti občanom, ktoré vyhovujú úzkej skupine vyvolených. Vôbec ich netrápi ťažký život dôchodcov, slobodných matiek, rodín a celej spoločnosti, všetko podriaďujú vlastnému prospechu.

         Je preto načase, aby sa prezident začal verejne pýtať zodpovedných, do kedy sa budú takto zahrávať s trpezlivosťou občanov??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?