Premiérove žilinské opľutie Slovenska!!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.10.2014 o 11:34 | Karma článku: 12,92 | Prečítané:  2292x

       - Oj, ale som rada, že do Michaloviec prišla rokovať slovenská vláda!! – To je začiatok básničky, ktorú recitovalo asi 6-ročné dievčatko R. Ficovi, keď pred časom vláda navštívila Michalovce a pätolizači sa doširoka usmievali, vedomí si, ako sa pekne zavďačili svojmu vodcovi.

        Silne to pripomínalo K. Gotwalda a Stavby mládeže – My sme mládež nová, mládež Gottwaldová!! Včerajšia návšteva Žiliny sa niesla ešte v súdružskejšej atmosfére, lebo na sútoku Váhu a Kysuce sa stretli partajníci z vládnej strany, ktorí sa navzájom častovali pätolizačskými úsmevmi a poklonami. Táto úzka skupina straníkov si privlastňuje celú krajinu a rozdáva plnými priehršťami milióny len preto, že sú z jedného košiara a okato dáva najavo, že na Slovensku začína fungovať nová diktatúra proletariátu. Ich vzor, ktorý pochádza tiež z tohto kraja a prvý slovenský sociálny demokrat zbojník Jánošík zbojníčil tak, že - Bohatým bral a chudobným dával -! Dnešný sociálni demokrati zbojnícke heslo trocha poopravili a zmenili na - Chudobným brať , bohatým dávať -!. To, že je to pravda dosvedčujú desaťtisíce slovenských živnostníkov, ktorí platia neustále väčšie poplatky, štát ich zdiera na každom kroku a nedovolí sa im nadýchnuť čerstvého vzduchu. Na  Slovensku sú chudobní čoraz viac chudobnejší a bohatí bohatší. Štát so zarobenými peniazmi negazduje, ale rozhadzuje na základe straníckeho princípu. Znova sa musíme pýtať – Pre koho je táto krajina?? Prečo, ak premiér zobral túto funkciu nehovoril, že bude premiérom len SMERU a na ostatných občanov bude kašlať, kto dal premiérovi Slovenska právo deliť občanov na straníkov a nestraníkov, nezaslúžia si ostaní občania tak isto lepší život?? Nezaslúžia si tak isto lepšie cesty, školy, nemocnice, životné prostredie?? Prečo sa do jednej doliny lejú milióny a druhé doliny nedostanú nič?? Je to len preto, že v jednej doline majú kamošov a straníci svoje záujmy??

         Včera v Žiline sa potvrdilo, že na vlak diktatúry proletariátu a totalitný štát už Slovensko nasadlo. Chceme všetci nasadnúť??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?