Slovenskí stavbári zaslúžite si také istoty??

Autor: Stanislav Martinčko | 8.10.2014 o 13:34 | Karma článku: 12,96 | Prečítané:  1035x

         V týchto dňoch poplatné slovenské média spustili masívnu kampaň a masírujú verejnú mienku o tom, ako treba už druhýkrát zachraňovať najväčšiu stavebnú firmu, naťahujú čas na konci ktorého bude ukazovanie dlhého nosa všetkým, ktorí zákonným spôsobom prídu o svoje peniaze.

          Majiteľ tejto stavebnej firmy je široko-ďaleko známy a pýši sa obrovským majetkom, ktorý pokračuje v šľapajach nebohého pána Rezeša a tak isto si ho zarobil vlastnou usilovnou prácou.

Ako keby tí, ktorí dreli na jeho stavbách nič nerobili, ale sa vyvaľovali niekde na Bahamách. Ochranca z ministerstva, tiež milovník luxusu ešte nedávno hovoril o nalievaní do Váhostavu, len nešpecifikoval, koľko a čo sa bude nalievať, či to náhodou neostane len pri vode z Váhu. Títo zodpovední sa vôbec nehanbia za to, že desiatky firiem ich konaním privedú na psí tridsiatok, že mnoho firiem bude mať existenčné problémy, rodiny robotníkov nebudú mať z čoho žiť. Tu treba povedať, že pán majiteľ disponuje obrovským majetkom a je teda z čoho brať, je z čoho uspokojiť firmy, aby mohli riadne ďalej fungovať. To by sme museli byť inde ako na Slovensku!!! Slovensko neochraňuje vlastných poctivých občanov, dovoľuje pripravovať zákony aj s pomocou palca tak, aby sa bezbranní mohli beztrestne ozbíjať a ešte ich držia pod krkom a balamutia istotami. Slovenskí stavbári sa musia začať pýtať zodpovedných, pre koho je táto krajina, kto a za akým účelom prijíma zákony, ktoré ich doslova ožobračujú. Moc na Slovensku zašla až tak ďaleko, že si dovoľuje robiť z občanov otrokov a vysmievať sa im. Slovenskí stavbári a nie len oni, by mali nabrať odvahu a konečne povedať pravdu o percentách, ktoré všetkým ukrajujú z chleba a v akých vreckách končia!!!

           Do kedy chce Slovensko tolerovať korupciu?? Slovensko prestaňme sa báť, nech sa boja iní!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?