R. Fico, I. Kmotrík: My sme národ!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 29.9.2014 o 14:31 | Karma článku: 10,89 | Prečítané:  1627x

 Ľudovít Štúr, Milan Rastislav Štefánik alebo Andrej Hlinka patrili v našej histórii k najväčším národným buditeľom a zanechali  po sebe veľké kultúrne dedičstvo, na ktoré môžeme byť hrdí.

        V týchto dňoch ak sa pozerajú z neba na svoju vlasť, tak môžu len tíško závidieť súčasným národovcom Ficovi a Kmotríkovi ich šťastie, lebo okrem toho, že si chcú privlastniť celý národ, tak si chcú privlastniť aj národný futbalový štadión. Mocní Slovenska takto pyšne ukazujú svoju moc, z národa si robia posmech, nie sú schopní postaviť za dlhé roky jeden poriadny štadión, na ktorý by bolo hrdé celé Slovensko a nie len úzka skupina, ktorá bude z toho profitovať. To je ozaj Slovensko také chudobné? Iste nie, ak dokážeme inde premrhať stámilióny, ktoré nijakým spôsobom netrápia našich gazdov, ktorí márnotratne míňajú to, čo naši ľudia vyprodukujú. R. Fico niekedy spomínal kozu a nôž, falošne hovorí o silnom sociálnom štáte, ktorý nemá ani toľko sily, aby mal vlastný národný futbalový štadión. A reči o koze a nožoch boli tak, ako mnohé len rečami na oklamanie divákov. Štát začína dotovať obnovu futbalových štadiónov od buka do buka, dôležité je samozrejme aj to, kto to bude stavať a už je menej dôležité, kto a akou hrou pritiahne divákov na štadióny. Ak vidíme, aká je v súčasnosti návštevnosť, tak je namieste otázka, kto bude financovať nie malú prevádzku štadiónov a či nehrozí ich postupne chátranie, ako sa to deje aj teraz.  

        Národovci spomínaní v úvode používali v svojej práci v značnej miere svoj um, ktorý dali do služieb národa. Súčasní národovci používajú svoj um v značnej miere nato, aby národ obalamutili.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?