Minister Richter: Občania mám pre Vás dve správy – jednu zlú a druhú ešte horšiu.

Autor: Stanislav Martinčko | 23.9.2014 o 13:05 | Karma článku: 10,65 | Prečítané:  1738x

        Včerajšia (22.9.2014) tlačová beseda pána ministra znova v plnej nahote odkryla mariášovú partiu s číslami a čarovanie s nimi.

        Spomínali sa čísla všelijaké, ale akoby zámerne sa zabúdalo na skutočnosť a problémy, ktoré by malo riešiť ministerstvo s veľmi dlhým názvom, ktoré riadi bývalý generálny sekretariát, či skôr tajomník pre ideológiu. Slovensko sa podľa toho, čo sa povedalo nachádza vo fáze veľkého rozkvetu, nezamestnanosť klesá, zamestnanosť stúpa (světla svítí , stěrače stírají) a to všetko len vďaka múdrej vodkyni nášho ľudu. Milióny sem a milióny tam a ďalšie milióny cez okno. Ak by to s pomocou zvyšovania zamestnanosti mysleli vážne, tak by sa tie milióny dali využiť oveľa lepšie a určite by stúpla najmä dlhodobejšia zamestnanosť. Veď rozumný gazda( nemyslím tým pána zo SIETE) by určite radšej investoval do technológie a zvyšovaniu výroby, ako milióny míňať do zamestnanosti, ktorá po vyčerpaní prostriedkov skončí. Pán minister sa nerád chváli tým, čo by neprinieslo politické body jeho rodnej strane, napr.: občania odmietajú pracovať za sociálne dávky vo výške 60,00 €, tak ich z evidencie jednoducho vyradia, alebo občania, ktorí sa samy odhlásia, lebo si našli prácu mimo Slovenska, alebo sú to čarovania s číslami, ktoré sú podľa nôt propagandy a nechváli sa samozrejme ani stým, ako sám protežoval istú firmu z Monaka, ktorá zarábala na Slovensku ťažké milióny zásluhou poslušnosti voči strane na štátnych zákazkách.  Tu sa ukázal ako riadny člen SMERU a po vzore pána Počiatka aj on preukázal hlbokú náklonnosť k tejto malej krajine a ukázal, že sociálne cítenie ministrov SMERU je tak veľké, že nepozná hraníc. Nehovorí ani o tom, že kedy bude na Slovensku stanovený najnižší dôchodok, ktorý je v Rakúsku okolo 900,00 € a na Slovensku sa zalepujú oči tým najbiednejším dôchodcom vianočným príspevkom a nestarajú sa, ako žijú celý rok a či sa vôbec dožijú v zdraví Vianoc. A čo slovenské slobodné, rozvedené matky,  ako sa tento štát, ktorý sa falošne volá sociálny stará, aby aspoň deti mali začo jesť  a obliecť si. A čo majú povedať tí, ktorí sa doma starajú o nevyliečiteľne chorých a štát si ich prácu cení na pár eur. Pán minister státisíce Slovákov si nemôže dovoliť behať po nákupoch s vitamínovými tabletkami vo vrecku a s tisíckami eur v peňaženke.

        Nožnice sociálnej spravodlivosti sú veľmi široko otvorené!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?