R. Fico: Vybavil som Vám najdrahšiu elektrinu v Európe, tak čo, ešte chcete?!

Autor: Stanislav Martinčko | 11.9.2014 o 14:33 | Karma článku: 12,02 | Prečítané:  1968x

         Reči o tom, ako sociálna vláda má záujem podporovať podnikateľov na Slovensku, aby tak potom mohli rozvíjať svoje podnikanie a zamestnávať viac ľudí sa dočkala skutočnej pravdy.

         Cena elektriny, ktorá v značnej miere má vplyv na náklady podnikateľov spojenej potom v ďalšom procese na tvorbu cien sa dostala na prvé miesto v Európe a je v porovnaní trebárs s cenou elektriny v Nemecku vyššia o 40%. Túto správu podnikateľom nezvestoval na mimoriadnej tlačovej konferencií  premiér, ale zvestovali ju doručené faktúry. Je to nehanebný krok vlády, ktorá už teraz doslova zdiera podnikateľov na každom kroku a robí si z nich otrokov, ktorí majú za úlohu napĺňať štátnu kasu a nestarať sa, kde a akým spôsobom sú naše spoločné peniaze, ktoré sú mnoho ráz ťažko zarobené rozmrhávané. Že sú rozmrhávané to vidia nie len podnikatelia, ale všetci občania, ak navštívia trebárs nemocnicu, prejdú po našich cestách, alebo si idú na poštu pre dôchodok.

         Ale späť k elektrine. Pán premiér by mal na mimoriadnej tlačovke vysvetliť Slovensku, kvôli komu a prečo máme na Slovensku najdrahšiu elektrinu v Európe? Kde a komu sa dostáva štátnej pomoci a dotáciám na výrobu elektriny? Kedy budem mať najdrahšiu elektrinu na svete? Samozrejme, že to neurobí, lebo by musel menovať svojich kamarátov, ktorí po celom Slovensku nastavali, zmluvne si šikovne zabezpečili výrobu elektriny zo Slnka, vody, dreva a bohvie z čoho.

       Podnikateľ na Slovensku sa pomaly dostáva do fázy, keď nepodniká, ale sa morduje.

Dlho sa to bude dať vydržať?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?