Ja, ty, on sme SMER! My, vy, oni nie ste SMER!!

Autor: Stanislav Martinčko | 10.9.2014 o 13:42 | Karma článku: 9,82 | Prečítané:  865x

       Ten, kto nie je s nami, je proti nám!! Tak nejako zneli heslá v 50-tych rokoch, keď sa začala dlhá éra totalitného štátu, ktorý sa skrýval za socializmus s komunistickou budúcnosťou a vedúcu úlohu mala stará známa štátostrana.

Tento totalitný režim už vo svojich začiatkoch nepripúšťal iný názor a bol úzko naviazaný na ideológiu a želanie vodcu. Sme bohužiaľ aj v dnešnej dobe svedkami toho, ako sa nerešpektuje iný názor, druhá strana ho považuje za nepriateľský, ako sme nie raz svedkami najmä vtedy, ak zasadá náš zákonodarný zbor. Poslanci a vládna štátostrana nerešpektujú iný názor, sú si vedomí svojej 83 a podľa toho sa aj správajú a v eufórii zabúdajú na jedno, že čo je dobré pre SMER, nemusí byť automaticky dobre pre celú krajinu. Ich poslanecké svedomie je nie raz ukryté v palci pani podpredsedníčky NR SR, alebo ako teraz pri menovaní členov súdnej rady ukryté v jej hlave. Tento politický boj zašiel až tak ďaleko, že neprešiel ani jeden opozičný návrh programu schôdze.  Keď v 50-tych rokoch sa politika a ideológia skrývali za ľudovodemokratické záujmy, tak aj dnešná sa skrýva za niečo podobné a vo včerajšom príklade z NR SR pribudlo slovíčko – predvolebný boj. Voľby a celý volebný systém je zaostalý, nepokrýva potreby občanov a ide po ruke vyvoleným, ktorí zvládajú a berú  peniaze za niekoľko  funkcii naraz. Pokrytecký dávajú nejaké drobné na charitu, alebo chudobu, pričom chudobu na Slovensku spôsobili svojimi činmi. a v tom sa činili až tak, že 80% Slovákov je ohrozených chudobou. Klasik by povedal - niečo je zhnité v tom štáte dánskom! V prípade Slovenska, má klasik celkom dobrý tip.

           Čo sme komu urobili, že máme v takom štáte žiť!? Prečo sa dáme pri každých voľbách oklamať!? Prečo??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?