Z kotolne už nie len za ministra!!

Autor: Stanislav Martinčko | 26.8.2014 o 14:58 | Karma článku: 9,72 | Prečítané:  821x

Rozum ostáva stáť v pozore nad tým, čo dovoľujú zákony prijaté našimi zákonodarcami stvárať na Slovensku ľuďom, ktorí podnikajú s našim zdravím. Keď po roku 1989 sa z mnohých kotolníkov stávali niekedy až ministri, tak súčasní kotolníci rúbu podstatne vyššie a stávajú sa z nich konatelia firiem, ktoré zarábajú na kšeftoch so štátom za tichej podpory ministerstva zdravotníctva. Je viac ako zarážajúce, že taký konateľ pomaly nevie ani to, ako sa volá a štát mu zverí mnoho tisícové zákazky v našom zdravotníctve.

         Prípad kotolníka z Vysokých Tatier svedčí o kvalite a dodržiavaní zákonov, ktoré sú ukryté v palci pani podpredsedníčky NR SR. Tu je zreteľne vidno, ako si poslanci vykonávajú svoju prácu za nie malý plat a ako im záleží na tom, pre koho slúžia nimi prijaté zákony.

        Ak občan vidí, ako sa tí, pre ktorých sa pripravujú zákony, ktoré sú nie raz za hranicami zdravého rozumu a vysmievajú sa všetkým slušným občanom, všetkým podnikateľom, ktorých štát neustále šrubuje, položia si ľudia  jednoduchú otázku: Pre koho je táto krajina???

       Odpoveď si hľadajme každý v sebe.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?