Nie len hodinky, už aj topánky!!

Autor: Stanislav Martinčko | 25.8.2014 o 14:34 | Karma článku: 10,08 | Prečítané:  1004x

       Nie tak dávno sa v Poľsku musel porúčať z funkcie minister, ktorý sa pýšil hodinkami na ruke za 5 000 EUR. Už vtedy sme v tejto súvislosti spomínali ministrov a aj premiéra sociálnej vlády, ktorí na rukách nosia hodinky  v oveľa vyššej cene.

       Ktovie čo by sa stalo v Poľsku, keby celá plejáda ministrov mala hodinky v cene, aké nosia na rukách naši sociálni ministri. Na Slovensku sa nedeje nič, ba naopak naši ministri svoje bohatstvo v hodinkách pyšne ukazujú občanom, lebo vedia, že verejná mienka im slúži, len na pobavenie a je im jedno, že cena hodiniek sa rovná cene bytu. Z tohto pohľadu môžeme Slovensko smelo porovnať s arabskými šejkami, ktorí disponujú ropným bohatstvom, kým my doma disponujeme holubičou povahou. Preto je samozrejme, že na zasadnutí vlády sa objaví minister dopravy nie len s hodinkami v cene bytu, ale už aj s topánkami, ktorých cena sa pohybuje niekoľko sto EUR a táto cena vyráža dych, najmä tým, ktorí si kupujú od Číňanov topánky za pár eur. Minister dopravy, by mal v týchto drahých topánkach navštíviť tie rodiny, ktoré nemajú riadne zaplatené, alebo vôbec nezaplatené za práce na diaľniciach, ktoré sa stavajú slimačím tempom a premiérom R. Ficom sľubovaný rok 2010, kedy mali byť spojené diaľnicou Bratislava a Košice. je dávno za nami.

         Nikto nevie, kedy sa tieto dve mestá diaľnicou spoja, preto si zrejme minister dopravy zadovážil topánky v cene sedem míľových čižiem, aby tak dal ostentatívne najavo svoju veľkosť najmä tým rodinám, ktorých otcovia na diaľniciach drú zadarmo!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?