Minister Richter, prečo sa vysmievate Slovensku??

Autor: Stanislav Martinčko | 28.7.2014 o 13:13 | Karma článku: 12,06 | Prečítané:  1960x

           Tlačová beseda 21.7.2014 pána Richtera znovu ukázala, aké sú hlboké korene ideologickej propagandy z dielne na Súmračnej, ktoré sa slovami klasika pretavujú do praxe.

           Pán minister Slovensko zahltil množstvom čísel a porovnávaním tak, aby sa z toho občan nevysomáril, šibroval so stotinkami percent a dokázal tak nebývalé úspechy vlády, ktorej je členom. Nezamestnanosť, ktorá je obrovským problémom Slovenska sa neznižuje tak, že sa čaruje s číslami, ktoré hovoria, že z úradov práce ubudlo 40 000 ľudí. Tu náš čarodejník s číslami zároveň nepovie, že kde tých 40 000 ľudí pracuje. Veď, to by na každý kraj pripadalo 5 000 nových pracovných miest!!!! Tu je ten výsmech Slovensku!!! Pán minister, kde sa zamestnalo 5 000 ľudí v každom kraji??!! Propaganda sa nezabudne pochváliť aj investorom, ktorý zamestná niekoľko desiatok ľudí. Samozrejme, že sa  zabúda hlavne na to, ako nedokáže zabezpečiť pre svojich občanov dostatok práce, svojimi krokmi vyháňa zo svojej vlasti  státisíce Slovákov do krajín, kde sú schopní sa zamestnať a z platu aj slušne žiť. Pán minister Richter konštatovanie, že až 70% mladých Slovákov uvažuje a mnohí aj tak robia o práci mimo Slovenska Vám určite nepríde vhod to komentovať, lebo by sa občania mohli začať pýtať, čia je to zodpovednosť, či je to výsledok práce, že státisíce Slovákov vyháňate z vlasti.

          Nie len Vy pán minister, ale aj občania  Slovenska by radi behali po obchodoch s tisíckami eur vo vrecku a kupovali kočíky a nie len eura sa našli v tých hlbokých vreckách.

         Prečo sa teda Slovensku vysmievate??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?