Prečo chodí premiér po pivniciach??!

Autor: Stanislav Martinčko | 4.7.2014 o 13:36 | Karma článku: 11,19 | Prečítané:  1939x

        V týchto dňoch český lobista zapletený v korupčnej afére pri nákupe vojenskej  techniky spomína na pražskom súde aj posedenie pri vínku aj za prítomnosti slovenského premiéra.

        Jeho priznanie, že tam popíjal víno s priateľmi je pravdepodobne len polovica pravdy a tú druhú polovicu môžeme len hádať dovtedy, kým sa nezverejnili zárobky sociálnych ministrov, štátnych tajomníkov a poslancov za SMER-SD. Tieto legálne priznané príjmy vyrážajú občanom dych a mnohí sa pýtajú, ako to dokážu, keď státisíce občanov sa morduje v práci za pár stoviek EUR a svoju prácu vykonávajú čestne a zodpovedne. Budú títo ministri a poslanci za SMER-SD v budúcnosti odkázaní na žobrácke dôchodky, ktoré im nadeľuje vláda a strana, budú musieť si v starobe robiť starosti či si kúpiť jablko alebo lieky?? Iste, že nie!!

         A teraz si predstavte, že sa o týchto nekresťanských príjmov dozvedel ich nadriadený a šéf vlády. Má to premiér nechať len tak a nechávať sa predbiehať vo výške príjmov svojimi podriadenými?  Veď aj on potrebuje z niečoho žiť a platiť nájomné za Bonaparteho byt, tak ako aj iní občania Slovenska, ale on nie za pár šušní. Počas prezidentskej kampane o sebe hovoril, že pracuje od rána do večer preto je pripravený pre Slovensko. Bohužiaľ zabudol povedať, že príprava obsahovala aj návštevy pivníc a pitie vínka s lobistami so zbraňami.

         Uveríme mu, že to bolo len kvôli dobrému vínku??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?