Občania korupciu nahlasujte bútľavým vŕbam, budete mať istotu!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 25.6.2014 o 14:17 | Karma článku: 12,97 | Prečítané:  746x

        Aká je Slovensko krajina , ak premiér vyzýva občanov, aby korupciu nahlasovali priamo jemu? Podľa všetkého si pán premiér myslí, že na Slovensku sú tak dve, tri korupcie za rok, s ktorými si on ľahko poradí a nebude žiadny problém Slovensko od korupcie, hlavne zásluhou vlády vyčistiť. A tak sa Slovensko môže vrátiť medzi krajiny, kde s korupciou nemajú problém.

       To už pán premiér neverí polícii, keď sa ujíma vyšetrovaniu korupcie?? Alebo je na Slovensku už taká veľká korupcia, že už sa to berie ako samozrejmosť a vláda nie je spokojná akým  SMEROM sa uberá? Pán premiér, ak by ste to stým nahlasovaním korupcie mysleli ozaj vážne, tak sa Vám na Úrad Vlády nahrnie pol Slovenska a každý bude chcieť nahlásiť korupciu, rôzne neprávosti, nespravodlivosti, ktorými štát strpčuje život Slovákom. Čo sa bude s tým dať robiť? Samozrejme nič. Veď je nad slnko jasnejšie, že korupciu nemôžu vyriešiť tí, ktorí tento stav spôsobili.

       Dnes sa nemusí korumpovať už priamo, lebo štátna zákazka sa niekoľkonásobne predraží, vzniknú po svete kdejaké firmy, na ktoré sa prelejú financie. Zainteresovaní majú sto spôsobov na to, ako predražené financie previesť na správne účty. Slovensko to dobre vie a čoraz netrpezlivejšie čaká na čas, kedy sa skorumpovaní politici vymenia za ľudí čestných, morálnych tak, aby Slovensko bolo ozaj krajinou, kde sa dá slušne žiť.

         Dovtedy môže Slovensko, tak ako doteraz korupciu nahlasovať bútľavým vŕbam, lebo len tam má istotu, že ho niekto vypočuje.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?