Gašparovič: „To nie ja, to apo....!!!“

Autor: Stanislav Martinčko | 12.6.2014 o 13:27 | Karma článku: 12,32 | Prečítané:  2401x

Včerajšia( 11.06.2014) rozlúčka a prejav o stave republiky v NRSR dosluhujúceho prezidenta Gašparoviča pripomenula scénu z kultového slovenského filmu Pásla kone na betóne.., keď mladý lesník prišiel na pytačky, kde mu znenazdajky vystrelila puška a on sa zmohol len na.... „to apo, to nie ja!“  

       V tomto duchu sa niesol aj prejav o stave republiky, kde najprv sa spomínali obrovské úspechy, ktoré pán prezident dosiahol a na záver si spomenul, že na Slovensku je chudoba, veľká nezamestnanosť, veľká korupcia a problém súdov a ešte všelijaké iné neduhy.

      Je preto namieste otázka. Kde doteraz pán prezident bol, čo robil preto, aby sa tieto neduhy v spoločnosti odstránili? To len na úplnom konci svojho funkčného obdobia zistil, že je na Slovensku korupcia, keď ešte nedávno vyhlásil, že sa s korupciou nikdy nestretol. Kto mu teda pošepkal, že korupcia je obrovská a on mu zrazu uveril?? Kto vymenoval rýchlosťou blesku Štefana Harabina za predsedu Najvyššieho súdu, kto nevymenoval za generálneho prokurátora pána Čentéša, lebo čakal na rozhodnutie Ústavného súdu, ktoré neuzrelo svetlo sveta dodnes. O akých občanov sa zaujímal a ktorých občanov počúval?? Je tu množstvo otáznikov. Pán prezident bol nepretržite v politike vyše 20 rokov a za jeho najväčší osobný úspech možno považovať to, že okrem iných vecí ho Vladimír Mečiar naučil prežehnať sa. Samozrejme, že je zodpovedný za morálny stav spoločnosti. Mimochodom z toho prejavu je cítiť, že bol písaný absolventmi Večernej univerzity marxizmu-leninizmu skrátka VUML, mnohí si ju určite pamätajú.

       To nie apo, ale aj pán prezident a jeho práca je výsledkom a obrazom zo súčasného Slovenska !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?