Ústava zmenu nepotrebuje, Slovensko potrebuje výmenu!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.6.2014 o 13:44 | Karma článku: 10,24 | Prečítané:  1212x

              Zmeny, ktoré boli prijaté NR SR  a kozmetický upravili ústavu, nepriniesli okrem balamutenia občanov nič, čo by zlepšilo reálny život.

             V slovenskej politike pôsobí veľmi veľa dinosaurov, ktorí nemajú vôbec v úmysle opustiť teplé miesta a na oklamanie občanov im má poslúžiť čokoľvek. Aj táto kozmetická zmena ústavy, ktorú títo páni prezentujú ako niečo, čo zlepší život nie je nič iné, ako obyčajné klamstvo. Súdy na Slovensku dlhodobo neslúžia spravodlivosti, slúžia len moci peňazí a sú neskutočne skorumpované o čom dosvedčia tisíce občanov, ktorí mali niekedy dočinenia so súdmi. Preto vôbec nie je dôležité, či na Najvyššom súde bude ten, či onen, ale dôležité je, či systém, ktorý by mal na Slovensku byť, dovolí tomu, alebo onomu funkciu sudcu vykonávať. Bez zodpovednosti voči občanom a spoločnosti nie je možné vykonávať žiadnu verejnú funkciu. Bohužiaľ systém, ktorý po novembri na Slovensku vznikol, dovoľuje pôsobiť beztrestne a bez zodpovednosti mnohým verejne činným osobám, ktorí doviedli Slovensko k obrovskému marazmu, ktorý sa aj takými poslednými zmenami neočisťuje, ale ešte viac znečisťuje.

               A čo ústavný zákon o manželstve?? Taký istý podvod ako súdy, lebo nepriniesol vôbec nič, okrem kšeftu SMERU a KDH. Manželstvo muža a ženy musí štát chrániť, vytvárať podmienky pre šťastný život detí v rodine. Slovensko vôbec nevytvára priestor, aby rodina žila šťastne. Rodičia namiesto toho, aby vychovávali svoje deti musia v státisícoch prípadov opustiť svoje deti a za prácou odísť mimo vlasť, aby rodiny mohli ako tak fungovať, lebo ak by ostali na Slovensku, tak deti by pomreli od hladu a nebolo by na nájom, elektrinu a tak by mnohí prišli aj o strechu nad hlavou. Štát sa o rodinu vôbec nezaujíma a tu spomeniem len výšku prídavku na dieťa, ktoré je okolo 20 eur mesačne, za ktoré môže rodič dieťaťu kúpiť akurát napolitánky, aj to nie každý deň. Mnohé rodiny žijú v nepredstaviteľnej biede a nedostatku všetkého. Hlavná vec, že s veľkou slávou máme zakotvené v ústave manželstvo.

              Pre také a aj iné klamstvá Slovensko potrebuje, výmenu tých, ktorí tento stav Slovenska spôsobili!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.

ŠPORT

Pán neviditeľný odsúdil Kristoffa k striebornej medaile, kričal komentátor

Ako reagovali komentátori na Saganov triumf.


Už ste čítali?