R. Fico: Ukrajina nás v r. 2009 oklamala, ja Slovensko balamutím 23 rokov!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.5.2014 o 14:43 | Karma článku: 14,56 | Prečítané:  1433x

        Premiér R. Fico sa posťažoval, že v roku 2009 Ukrajina Slovensko brutálne oklamala a kradla nám plyn. Ak je to pravda, tak je to zvláštne, že ako predseda vlády neurobil potrebné kroky na to, aby krádež plynu bola nahradená a Slovensko nebolo v pozícií okradnutej krajiny.

       V politike sa stáva, že štát nejakým spôsobom pre vlastné záujmy oklame iný štát, ale nemalo by sa stávať, že štát a jeho politici oklamú vlastných občanov a balamutia ich pre prospech svoj a pár vyvolených.

      Skúsme sa zamyslieť  nad príbehom R. Fica a zakladajúceho člena SMERU-SD pána Hanzela, ktorý pred niekoľkými rokmi odniesol za prítomnosti médií zalepenú obálku na Švédsku ambasádu. Pán Hanzel určite zalepenú obálku na ambasádu neschoval len preto, že v tej obálke boli recepty na chutné koláčiky.  Kto vie aké tajomstvo obálka skrýva a kto vie čo by sa dialo na Slovensku, keby sa obálka rozlepila.

     Keď v prezidentskej kampani pán Kňažko vyzýval pána Kisku, aby zostúpil z bilbordov a zúčastňoval sa diskusií, tak je oprávnená  otázka občanov pre pána premiéra, kedy  z bilbordov zostúpia aj  istoty, ktorými oblepil celé Slovensko. Zatiaľ sú tieto istoty bohužiaľ len na bilbordoch a vyzerá to tak, že tam aj dlho ostanú a slúžili len na balamutenie občanov pred voľbami. Že tie istoty sú len balamuty nás o tom presvedčuje dennodenný život občanov a tí ktorí boli v čase vylepovania bilbordov chudobní majú jedine tú istotu, že sú teraz ešte chudobnejší.  Občania Slovenska boli bezcitne oklamaní!!

       Po volebnej fraške, keď sa na eurovoľbách nezúčastnilo 87% Slovákov R. Fico vyslovil počudovanie, že prečo občania neprišli voliť, veď z EU na Slovensko prišli miliardy eur. Ak tie miliardy tiekli podobným spôsobom a podobným ľuďom o akých píše dnešný (28.5.2014) denník Plus Jeden Deň, tak údiv pána premiéra je len o tom, že nevie alebo sa robí, že nevie ako to s eurofondmi na Slovensku skutočne je. Ľudia, ktorí sú blízko mocným na Slovensku, môžu smelo vyhlasovať, aký je báječný sociálny štát. A čo ostatní občania??? Môžu len zobrať klobúky z hlavy do rúk a v predklone stáť pred tými, ktorí Slovensko balamutia.

     Slovensko ešte dlho budeš stáť v predklone??

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?