Hurá, sme prví v Európe!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 26.5.2014 o 14:06 | Karma článku: 10,65 | Prečítané:  309x

         Najmä tí občania zo Slovenska, ktorí sa nevedia zmieriť so svojou nízkou životnou úrovňou v porovnaní so západnými štátmi Európy a z mnohých štatistík, čo sa týka  korupcie, platov, podnikateľského prostredia, dôchodkov atď. sme sa ako krajina skončili na chvoste hodnotenia.

        A zrazu prišli eurovoľby a naša krajina sa umiestnila na prvom mieste v rámci celej Európy, čo sa týka účasti voličov, to číslo je priam hrozivé 13%. Už dávnejšie hovorím o tom, že Slovensko kráča svojou politikov čím ďalej tým viac k totalitnému režimu, ktorý nikdy nebol k svojim činom objektívny, jeho hlavnou zbraňou bolo  a aj teraz sa to deje vyvolať u občanov strach. Strach zo straty zamestnania, strach z odpočúvania, strach, či vôbec veľká časť Slovákov bude mať strechu nad hlavou, strach zo zákonov, ktoré neplatia pre každého, strach z toho, že ich životná úroveň sa nezvyšuje, ale znižuje.

       Čo len bude s našou krajinou, ktorú nevedú dobrí gazdovia, ale márnotratní synovia?? Lebo ak oči človeka sú odrazom ľudskej duše, tak aj súčasná politika a jej hrozný výsledok v eurovoľbách je odrazom toho, ako občania vnímajú súčasnú politiku a svojou neúčasťou dávajú jasne najavo, čo si o súčasnej politike myslia.

        Je to predovšetkým Váš výsledok práce Vážení predstavitelia štandardných politických strán na Slovensku. Je len otázka času, kedy si občania Slovenska povedia: máme toho dosť!!! V tejto situácií vyjadrenia politických špičiek vyznievajú skôr tragikomický, ako seriózne a dávajú nám občanom najavo, že nás majú na HÁKU!!, ich kšefty aj našou zásluhou ostali nedotknuté, môžu sa spokojne usmievať.

       Bol som aj ja medzi tými pár voličmi, ktorí mali tú guráž a volieb som sa zúčastnil, nespomínam to pre svoju zásluhu, ale pre príhodu ktorú som zažil. Jeden z členov komisie sa mi posťažoval, že je ich 24 a doteraz mali (okolo 17:00 hod) 7 voličov.

       Len zhodou okolnosti jedna z kandidujúcich strán má v svojom názve 7 statočných.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?