Monika, Maroš a 331 iných, eurovoľby a eurofondy!!

Autor: Stanislav Martinčko | 23.5.2014 o 12:57 | Karma článku: 6,65 | Prečítané:  408x

           Je viac ako jasné, že malá účasť voličov vyhovuje najmä štandardným politickým stranám, cítia väčšiu šancu na svoje zvolenie a zabezpečenie svojho blahobytného života pre ktorý nemusia skoro nič urobiť, stačí ak ich príde voliť zopár nadšených dôchodcov, niektoré osady a pár oklamaných voličov.

Slovenské média na rozdiel od iných európskych krajín sa zrejme na pokyn mecenášov správajú k európskej kampani veľmi macošský.

         Eurofondy, ktoré prichádzajú na Slovensko sú zdrojom neskutočnej korupcie a už na ministerstvách sa fondy prideľujú spôsobom, ktorý sa asi vymyslel v Komjaticiach a funguje ako návod pre ostatných. Sme svedkami bezbrehého plytvania týmito zdrojmi, kde jednotlivé projekty sú mnohonásobne predražené a to asi preto, aby sa ušlo každému z Komjatíc. Funguje to napríklad aj takto? Podnikateľ, ktorý má záujem trebárs o CATERPILLAR, nevybaví nič, kým nepristúpi na komjatický model, ktorý povie: „ Ak pôjdeš s europskými peniazmi do firmy CATERPILLAR tak tam ho kúpiš za 1 milión eur a my komjatičania nemáme z toho nič len prácu, za ktorú sme platení, lenže my chceme peniaze nie len za prácu ale aj za funkciu!!! Nájdeme teda  firmu, ktorá to síce kúpi za milión, ale tebe predá za tri milióny, ktoré ti to preplatia eurofondy. Máš takto CATERPILLAR a ešte my máme naviac 2 milióny. Je už vymyslený systém, ako to krásne očistíme.“ Funguje tento komjatický model takto, alebo je to úplne inak?? Raz to vyjde najavo a občania Slovenska budú stáť s otvorenými ústami a pýtať sa prečo sme to DOVOLILI??

         Keď som načal tému aj eurovoľby, tak všade, kde sa len pozrieme , počujeme o novej politickej strane TIP – Tvoríme inú politiku. Mal by som pre túto stranu tiež jeden TIP na malú zmenu názvu, ktorá pôvodnú obohatí len o jedno T a podľa názoru aj mnoho iných presvedčivejšie vystihuje o akú politiku tu zrejme ide.   Tu je ten obohatený nový názov  – TVORÍME TAKÚ ISTÚ  POLITIKU – tTIP !!!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?