Kormúthová vs. Sobrance!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 21.5.2014 o 13:46 | Karma článku: 7,28 | Prečítané:  1164x

       Na prvý pohľad by sa zdalo, že moderátorka Kormúthová, ktorá bola vyhodená z RTVS a mestečko na východe krajiny Sobrance nemajú nič spoločné. Spája ich však jeden spoločný menovateľ s názvom „Cirkus na Slovenský spôsob!“             

       To , čo sa deje okolo slečny Kormúthovej a Sobraniec je výsledok aj nás občanov, že sme ľahostajní k svojej krajine a zdá sa, že aj k svojim deťom, lebo nás nezaujíma v akej a kým spravovanej krajne budú žiť.

       V  prípade Sobraniec a slečny Kormúthovej sa dokopy spojili najzávažnejšie problémy Slovenska, ktoré sú dlhodobo neriešené a to je korupcia, súdy a rómsky problém spojený s chudobou. To, že na Slovensku je v oveľa väčšom práve zlodej ako okradnutý je vinou nedostatočných zákonov a korupcie nie len na súdoch je nezvratný fakt. Vyjadrenie slečny na zlodejov ríny z domu bolo neadekvátne, začo sa ospravedlnila a svoje slová oľutovala. K tejto ríne snáď len toľko, že na to, aby neporušila žiadny zákon mohla ju snáď sama odmontovať, aby sa zlodej dlho nezdržiaval a mohol pokračovať ďalej. Je to možno aj návod pre ostatných občanov, ako sa majú správať k zlodejom, aby mali svätý pokoj so slovenským právom.

        Ale ak bola slečna Kormúthová vyhodená z práce, prečo neboli vyhodení z práce sudcovia z baru Bonano?! Kto vyhodí z práce vládu SR, ktorá nezabezpečuje pokojný život slušným občanom, kto vyhodí z práce tých, ktorí nezabezpečujú slušnú starobu našim dôchodcom, robotníkom slušnú mzdu, chorým starostlivosť, deťom šťastné detstvo, našej krajine prosperitu, občanom právo a spravodlivosť???!

      Kto ich vyhodí z práce??? Kto, ak nie my občania?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?