Bože, ako hlboko som klesla!! (Justícia na Slovensku)

Autor: Stanislav Martinčko | 14.5.2014 o 14:54 | Karma článku: 10,88 | Prečítané:  2442x

Posledné číslo Trendu okrem iných článkov prinieslo aj jeden veľmi zaujímavý článok o tom, ako funguje právo a spravodlivosť na košickom Krajskom súde, ktorý vedie kandidát na sudcu Ústavného súdu.

Po jeho prečítaní veta „ Bože, ako hlboko som klesla!!“ – vzťahujúca sa na slovenskú justíciu je oprávnenou vetou. No nie len to!! Občanovi Slovenska, ktorý si naivne myslí, že na Slovensku sú súdy ustanovené na to, aby zabezpečovali pre nás spravodlivosť spojenú s právom po prečítaní tohto článku musí prísť zákonite zle a ľudia so slabšími povahami a žalúdkami majú problém, aby neupadli do mdlôb.

Ak tento článok, nepohne k činom tých, ktorí sa majú z titulu svojich funkcii za takýto stav zodpovednosť, tak poriadok v justícii nastane len vtedy, keď Slovensko a jeho obyvatelia dokráčajú k ďalšej nežnej revolúcií.

Stav, v ktorom sa nachádza celá spoločnosť a nie len justícia, kedy chudobní sú čoraz viac chudobnejší, keď sa problémy občanov neriešia, ale odsúvajú a hromadia príde určite čas, keď si občania povedia, že v tak spravovanej krajine sa nedá slušne žiť, že tí, ktorí by mali krajinu spravovať k ich lepšiemu životu a nie len k svojmu, tak si jedného dňa Slovensko povie – STAČILO !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?