On (R. Fico) nás (Slovensko) nemá rád!!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.4.2014 o 14:39 | Karma článku: 10,39 | Prečítané:  1417x

Kardinál Korec pri svojom odporúčaní občanom Slovenska, aby v druhom kole prezidentských volieb volili R. Fica, hovoril aj o tom, že tento kandidát na prezidenta okrem iných skvelých vlastnosti má aj jednu vlastnosť a to, že má rád Slovensko!!!

On možno má rád Slovensko, ale občanov asi nemá rád, ba priam ich možno aj nenávidí. Nemá ich rád najmä preto, že v prezidentských voľbách mu neodovzdali toľko hlasov, aby ho poslali do paláca prezidentov na zaslúžený odpočinok. Bol totiž pripravený nie len pre Slovensko, ale dokonca aj pre ľudí. Nebudeme sa vracať k prezidentskej kampani na ktorú mimochodom neminul viac ako 132 000 eur(???), ale v tejto chvíli si dovolíme komentovať len jeden maličký výrok, kde hovorí, že má silné sociálne cítenie.

Občania, ktorí poznajú lepšie sociálnu situáciu na Slovensku, ako R Fico sa mohli len nad takým konštatovaním len pousmiať a myslieť si svoje o živote v luxuse v akom žijú sociálni ministri a ich prisluhovači, o blahobyte o akom sa občanom sociálneho štátu ani nesníva. To, že reči o sociálnom cítení sú len klamstvom pre občanov najlepšie dokumentuje súčasná situácia pred Veľkou nocou. Státisíce občanov Slovenska dostane aj tak len biedne sociálne dávky až po sviatkoch Veľkej noci, preto si mnohí nebudú mať za čo kúpiť ani jedlo. To je aké cítenie s tými najbiednejšími, keď pre 2-3 dni vyplatenia skôr sociálnu dávku, nechávajú tisíce rodín bez prostriedkov, najmä cez Veľkú noc! To nikto na to nemyslí, nikto nemyslí na tých najnúdznejších, alebo je to pomsta za prehraté voľby?

Nikto z nás to nevie, vieme však určite to, že tak nevyzerá v praxi sociálne cítenie a súcit s občanmi, ktorí sú núdzni. A o tom, že nemá rád ani ostatných občanov Slovenska svedčia aj bozky od Štefana, ktoré mali pre bozkajúceho aj bozkávaného veľký význam. Dáme sa?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?