Kardinál Korec a miništrant Fico!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.3.2014 o 11:34 | Karma článku: 17,71 | Prečítané:  450x

Ťažko sa dozvieme, aké špeciálne obedové menu sa z Devína prinieslo do Nitry, ktoré tak očarilo kardinála Korca. Bolo to isto veľmi očarujúce jedlo, keď sa kardinál Korec rozhodol podporiť človeka, ktorý nemal vo svojom živote ani najmenší problém zaprieť v sebe Boha.

K  Bohu sa ani na priamu otázku redaktora TA3 neprihlásil a odmietol sa k viere priznať.

R. Fica v prezidentskej kampani podporuje mnoho osobnosti, väčšinou sú to však ľudia, ktorí ho podporujú zo zištných dôvodov viď. spisovateľ P. Jaroš, ktorý za účasť na obede žiada od hostiteľa nie malé dotácie na svoju knihu. Ak by to p. premiér financoval z vlastných úspor, tak sa nedá nič namietať, ale ak sa to deje zo štátnych teda aj našich peňazí, tak je naše právo vedieť prečo je to tak.

Kardinál Korec bol väznený komunistickým režimom, presne tou KSČ, do ktorej sa R. Fico hlásil aj prihlásil a ak by nebol november, ktorý si mimochodom nevšimol, tak R. Fico by ako nomenklatúrny káder zastával nejakú stranícku funkciu a kardinál Korec by z najväčšou pravdepodobnosťou nebol kardinálom.  Nomenklatúrny káder by si kňaza Korca ani nevšimol a nie ako teraz.

Kardinál Korec okrem iného hovorí aj to, že premiér má rád Slovensko. Je to iste chvályhodné, ale existuje aj niekto iný, ktorý má rád Slovensko, nezapiera v sebe Boha a otvorene sa hlási k tomu, ako mu záleží na viere, na cirkvi, Bohu, na ľuďoch a ich dušiach a i napriek tomu bol vyhnaný zo Slovenska, zo Slovenska, ktoré má neskutočne rád. Tento človek sa volá R. Bezák, je arcibiskup a on sa podpory od kardinála Korca nedočkal!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?