Kardinál Korec a miništrant Fico!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.3.2014 o 11:34 | Karma článku: 17,71 | Prečítané:  451x

Ťažko sa dozvieme, aké špeciálne obedové menu sa z Devína prinieslo do Nitry, ktoré tak očarilo kardinála Korca. Bolo to isto veľmi očarujúce jedlo, keď sa kardinál Korec rozhodol podporiť človeka, ktorý nemal vo svojom živote ani najmenší problém zaprieť v sebe Boha.

K  Bohu sa ani na priamu otázku redaktora TA3 neprihlásil a odmietol sa k viere priznať.

R. Fica v prezidentskej kampani podporuje mnoho osobnosti, väčšinou sú to však ľudia, ktorí ho podporujú zo zištných dôvodov viď. spisovateľ P. Jaroš, ktorý za účasť na obede žiada od hostiteľa nie malé dotácie na svoju knihu. Ak by to p. premiér financoval z vlastných úspor, tak sa nedá nič namietať, ale ak sa to deje zo štátnych teda aj našich peňazí, tak je naše právo vedieť prečo je to tak.

Kardinál Korec bol väznený komunistickým režimom, presne tou KSČ, do ktorej sa R. Fico hlásil aj prihlásil a ak by nebol november, ktorý si mimochodom nevšimol, tak R. Fico by ako nomenklatúrny káder zastával nejakú stranícku funkciu a kardinál Korec by z najväčšou pravdepodobnosťou nebol kardinálom.  Nomenklatúrny káder by si kňaza Korca ani nevšimol a nie ako teraz.

Kardinál Korec okrem iného hovorí aj to, že premiér má rád Slovensko. Je to iste chvályhodné, ale existuje aj niekto iný, ktorý má rád Slovensko, nezapiera v sebe Boha a otvorene sa hlási k tomu, ako mu záleží na viere, na cirkvi, Bohu, na ľuďoch a ich dušiach a i napriek tomu bol vyhnaný zo Slovenska, zo Slovenska, ktoré má neskutočne rád. Tento človek sa volá R. Bezák, je arcibiskup a on sa podpory od kardinála Korca nedočkal!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?