prečo som televízných diskusich nemohol povedať všetko

Autor: Stanislav Martinčko | 12.3.2014 o 13:32 | (upravené 12.3.2014 o 14:46) Karma článku: 5,95 | Prečítané:  468x

Režisér alebo režiséri rozhlasových a televíznych diskusií mali zväčša záujem, aby sa bytočne nespomínali témy a keď, tak len okrajovo, ktoré by možno mohli zásadným spôsobom, ovplyvniť verejnú mienku.

 

Namiesto čestnej súťaže, rovnakej štartovej čiary sa kandidáti postavili na veľmi kľukatú štartovaciu čiaru, aký je aj charakter slovenskej politiky.

V týchto debatách som sa snáď len ja vyjadril, že R. Fico sa mal ako čestný muž postaviť na rovnakú štartovaciu čiaru s nami a z postu premiéra odstúpiť a nie hrubým spôsobom zneužívať svoju moc usporiadaním miliónových obedov za štátne a tým pádom aj za naše peniaze robiť drahú kampaň, ktorá určite nie je 132 000,00 € lebo cena bilbordov značne presahujem túto sumu a to nehovorím o televíznej reklame, rôznych dopisov občanom, letákov , letáčikov...

Režisér alebo režiséri mohli potom rozhlasové a televízne diskusie usmerňovať a krátiť čas rôznymi nezmyselnými otázkami, napr. ako by prezidenti bojovali proti agresorom Slovenska a mordovali ich otázkami, ako keby sa prezidenti v úrade mali stáť rytiermi a bojovať ako Don Quijote s veternými mlynmi a čas na zmysluplnú diskusiu sa krátil. Každý kandidát a teda aj ja sme v pomyslenom batohu niesli hodnoty a názory, ktoré boli dôležité nie len pre mňa ale najmä pre občanov. Preto s tým čo som Vám chcel a nemohol povedať Vám napíšem na môj blog.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?