Čoho a koho je Nitra príkladom?

Autor: Stanislav Martinčko | 6.2.2014 o 14:33 | Karma článku: 9,72 | Prečítané:  312x

Spoločnosť, ktorá toleruje vo funkciách ľudí, ktorí majú svoju funkciu len na to, aby dohliadali na štátne kšefty pre seba a kamarátov na to dopláca všelijakými spôsobmi.

Video, ktoré koluje po internete a zaznamenáva bitku pred barom v Nitre napovedá aj o stave v akej je naša krajina a odpovedá aj o tom, kto a akí ľudia riadia Slovensko. Kamaráti R. Fico a R. Kaliňák by po vyjadreniach aké mali na medializovanú bitku v riadnej demokratickej spoločnosti už by nemohli vykonávať funkcie, aké dnes zastavajú. Hovoriť o tom, že polícia zbierala dôkazy 4 mesiace na to, aby dotyčných bitkárov obvinila viac a s väčších zločinov, je neakceptovateľné. Počas 4-mesačného čakania na lepšie a krajšie dôkazy proti bitkárom sa ľahko mohlo stať , že napadnutí občania mohli ľahko skončiť na vozíku alebo v márnici. Pre políciu je zrejme dôkaz len vtedy, ak je človek zmrzačený alebo už leží na patológií. Takto nejako si predstavujú prácu polície a zbieranie dôkazov tí ktorí sú za stav v akom sa nachádza polícia zodpovední.

Je preto na mieste otázka či rovnaký postup by títo dvaja kamoši zvolili aj vtedy ak by podobná bitka a kopance patrili aj im a či by pre lepšie dôkazy boli ochotní počas 4 mesiacoch zbierať dôkazy pre políciu zagypsovaní.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Skúsili sme prejsť ilegálne z Mexika do USA. Vypustia psy a mieria na vás samopalom

Oscarový režisér nakrútil unikátnu virtuálnu realitu.

KOMENTÁRE

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Trpezlivosť voličov nemožno skúšať donekonečna.


Už ste čítali?