nech žije SMER-SD múdra vodkyňa nášho (chudobného) ľudu Nitra 2013

Autor: Stanislav Martinčko | 9.12.2013 o 13:13 | Karma článku: 14,94 | Prečítané:  238x

Nitra roku 2013 sa vrátila zásluhou snemu SMERU-SD o dobrých pár rokov do histórie, ktorý sa začal s pompéznym nástupom podfarbený hudbou a osvetlením, show sa mohla začať.

 

Nie je zaujímavé z pohľadu občana až tak, čo tam odznelo, to určite neovplyvní život chudobných a núdznych, nikto im neprihodí do klobúka nejaké to euro aj keď eur vyhodených za hodinky zúčastnených by zaplnili niekoľko klobúkov. Začiatok snemu pripomínal útok mandelinky zemiakovej , keď podpredseda SMERU a ideológ v jednej osobe vyslovil veľkú nespokojnosť s vetrom, lebo aj ten fúkal sprava, tým chcel povedať, že všetko zlé, ktoré je v tejto spoločnosti a teda aj vietor má na svedomí zlá pravica a len ľavicový smer je schopný zabezpečiť občanom istoty a blahobytný život.

Tento blahobytný život už má zabezpečená hrsť funkcionárov a kamarátov SMERU-SD, ktorý nebývalým spôsobom profitujú zo štátnych zákaziek. Zostávajúci občania majú byť len na to, aby platili čoraz väčšie poplatky na ich papalášsky život a príklady papalášskeho života nám SMER-SD  poskytuje viac ako dosť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?