Čo bolo pre nás horšie, Víťazný február, alebo Víťazný november?

Autor: Stanislav Martinčko | 16.11.2016 o 15:20 | Karma článku: 10,80 | Prečítané:  8553x

Koľko ešte víťazných februárov, novembrov musíme  zažiť, kým si povieme, že konečne, to stálo za to!!! Konečne sa dožijeme toho, že si budeme žiť  v krajine,

  v ktorej sa oplatí žiť, v krajine, ktorá je spravovaná schopnými ľuďmi, kde spravodlivosť a právo bude pre každého. Víťazný február z roku 1948 a november z roku 1989 neostal nič dlžný pravidlu, že každá revolúcia vynáša do výšin tých najväčších blbcov. Víťazný február a jeho režim popravil možno stovky nevinných ľudí, ale vie niekto povedať, koľko ľudí sa obesilo, alebo inak sa pripravili o svoj život len preto, že súčasný režim sa chová k vlastným občanom spôsobom, že si vyberú radšej samovraždu, ako život  v krajine, v ktorej vládne bezprávie? Režim  po februári 1948 počúval svojich občanov až tak, že ich za to, čo počul zatváral, súčasný režim vlastných občanov nepočúva o to viac ich odpočúva.  Február obohnal krajinu ostnatým drôtom, november drôty prestrihal, ale len preto, aby ľudia v státisícoch odišli z krajiny za chlebom a naštartovali novodobé vyhnanstvo.  Po  februári neboli v obchodoch  potraviny, za to dnes máme potravín dostatok, ale čo z toho, keď sú to potraviny, ktoré inde vo svete sú pre občanov nekvalitné, ale pre Slovákov sú dobré a zodpovedných nezaujíma, že môžu byť zdraviu škodlivé dospelým a hlavne našim deťom.  Blbci, ktorí vedú našu krajinu, dovolili zničiť naše poľnohospodárstvo, ale nie sú až taký blbí, lebo za našej asistencie rozkradli Slovensko a nás okrádajú neustále.  Papaláši, ktorých sme v 1989 vyštrngali, sa vrátili už nie ako papaláši, ale ako veľkomožní páni, ktorým my poslušne nastavujeme zadky, aby nás nakopali. Je kruté konštatovanie, že medzi ľudom sa ozývajú hlasy a začína ich byť väčšina, ktorí hovoria, že sa im žije horšie, ako za komunizmu. Tisíce bezdomovcov, milióny ľudí, ktorí pracujú za mzdu rovnajúcej sa almužne, státisíce dôchodcov, mnoho nešťastných rodín a v nich tisíce detí, ktoré nemajú šancu prežiť šťastne detstvo, sú len čiastkovým výkričníkom súčasnému režimu.

      História nás utvrdzuje o tom, že každý jeden režim, ktorý sa zahľadel do seba, svojej ideológie a kašle na občanov  jedného dňa skončí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?