Ministerstvo propagandy - Erik Tomáš minister bez kresla?

Autor: Stanislav Martinčko | 7.9.2016 o 13:03 | Karma článku: 10,84 | Prečítané:  9641x

Príbeh nádejného ministra propagandy vládneho zlepenca Tomáša Erika je ako vyšitý z Hollywoodskeho filmu, keď sa ten, ktorý hovoril za iných, stáva významným človekom, ktorý síce hovorí a píše za iných,

        

ale už aj iní hovoria za neho.

         Svoju pýchu z toho, že ho označujú za ministra propagandy dal najavo aj vo svojom statuse, ktoré ukázal médiám. Ale každá propaganda nech by bola akákoľvek mohutná a nákladná sa po čase stáva len klamstvom. Preto nevedno, či svoje propagandistické vlohy odkukal pán Erik aj od jedného z najväčších majstrov propagandy z čias medzivojnového Nemecka, istého pána Goebbelsa. Bolo by preto fajn, keby okrem lichôtky, že je označovaný za ministra propagandy sa pochválil aj tým, či ho pán z Nemecka nejako inšpiroval. Samozrejme, že neočakávame od neho, že nám  prezradí tajnosti z propagandistickej kuchyne vládneho zlepenca, ale mohol by čo - to naznačiť, aby sme sa dozvedeli, s kým máme tú česť. Keď sa pozeráme na zájazdové zasadnutia vlády, tak ktovie, či nie sú z jeho propagandistickej hlavy, lebo podľa nás majú pospolitému ľudu v zaostalých regiónoch ukázať dobrú tvár vlády, napriek tomu, že tá má najväčšiu zásluhu na tom, že sú zaostalé. To je ako keby Vás ľutoval kat, že Vám odťal hlavu! Zvrátená propaganda pán Tomáš , či nie? Ale to, čo sme videli vo Vranove,  prekonalo aj pána z Nemecka. Premiéra vo Vranove vítal kľačiaci muž, ktorý ho prirovnával k patrónke Slovenska - Panny Márii. Katolícke Slovensko sa musí mať na pozore, najmä teraz, keď sa blíži sviatok Sedembolestnej, veď vieme, že Róbert Fico bol jeden z tých, ktorý tento štátny sviatok chcel zrušiť. V súčasnosti sme svedkami špinavých hier medzi politickými rivalmi, ktoré na to vyžívajú bitkárov a vzájomne sa obviňujú, kto koho nechal zbiť. Páni politici robte si, čo chcete, ale jedno je isté, že pravda raz vyjde najavo a potom uvidíme, kto sa bude viac hanbiť. Pouličná bitka Paškovcov v Košiciach Vás zďaleka nezaujímala tak, ako pouličná bitka aktivistky Krempaskej a to nehovoríme o Hedvige Malinovej.  Načo je to všetko dobré, koho chcete balamutiť? Máme pomaly, ale isto už dosť vášho zlodejstva, nechceme aby nás mlátila hlava – nehlava Vaša propaganda, chceme konečne žiť v slušnej krajine, ktorá je spravovaná slušnými ľuďmi.

         Sme svedkami čoraz väčšieho nárastu sociálnych samovrážd, čoraz väčšej chudoby a čoraz viac vašej zahľadenosti do seba a Vášho nezáujmu o potreby ľudí, čo bude mať za následok, že Vám jedného dňa napomôže ani tisíc ministrov propagandy!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Real Madrid v šlágri remizoval s Barcelonou, gól strelil v úplnom závere

Otvárací gól strelil Luis Suárez, vyrovnal obranca Sergio Ramos.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.

SVET

Ako Trump za pár dní nahneval dve jadrové mocnosti

Trump sa pustil do telefonátov so svetovými lídrami.


Už ste čítali?