Fantomas v Prezidentskom paláci a nie len tam.

Autor: Stanislav Martinčko | 30.6.2016 o 12:05 | (upravené 30.6.2016 o 12:12) Karma článku: 10,87 | Prečítané:  5872x

Po slovách premiéra, že políciu vedie v našej histórii najlepší minister vnútra, tak Slovensko i Prezidentský palác v pocite bezpečia upadli do tvrdého spánku, ešte tvrdšieho a sladšieho ako doteraz.

         Premiér R. Fico pri svojich velikášskych slovách o svojom ministrovi zrejme nepočítal, že sa to môže dostať až k ušiam samotného Fantomasa, ktorý ako vieme, sa vie nahnevať. Svoju silu sa rozhodol ukázať tak, že sa prehupol cez plot a poľahky vošiel do Prezidentského paláca aj napriek tomu, že ho strážia najlepší Kaliňákovi vojaci. Aj keď nebol v Prezidentskom paláci vítaný hosť, napriek tomu sa správal ako gentleman, aby nezašpinil drahé koberce, tak svoju prechádzku absolvoval s topánkami v rukách. Ale aby jeho cesta na Slovensko nebola nadarmo, tak si na cestu zobral investíciu priamo spred nosa vlády, ktorú s veľkou pompou ohlásila v Banskej Bystrici pred voľbami. Pri sledovaní kauzy Bašternák máme vážne obavy, že Fantomas je ešte stále na Slovensku a podľa potreby si nasadzuje rôzne tváre, aby zmiatol celú slovenskú verejnosť. Myslíme si, že Fantomas nosí niekedy tvár Kaliho, či premiéra, ale aj poslanca Blahu, lebo ak by minister Kali bol rovný chlap a riadil sa vysokou straníckou sebareflexiou, ktorú tak často ospevuje premiér, bol by sa už dávno zdekoval on i premiér z verejného života.  Preto si môžeme oprávnene myslieť, že Fantomas sa na Slovensko hnevá, navlieka si na seba rôzne tváre politikov, aby nás  viacej zmiatol a v tom zmätku mohol uskutočňovať svoje plány na ovládnutie Slovenska.

        Myslíte, že len Fantomas?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Slovensko je prikrčené pred ruskou propagandou

České ministerstvo vnútra vytvorilo tím pre boj proti propagande. Slovenská reakcia ostáva nulová napriek katastrofálnym dopadom na krajinu.

KOMENTÁRE

Sme vo vojne. Akurát ju nechceme vidieť

Ak Rusko naozaj zaútočilo na americkú infraštruktúru či voľby, riskuje odvetu.


Už ste čítali?