Koks nie len v železiarňach, ale už aj v slovenskej politike???

Autor: Stanislav Martinčko | 26.5.2016 o 13:42 | Karma článku: 10,90 | Prečítané:  5146x

Nedávne video premiéra, v ktorom hovorí o večierkoch na ktorých sa zúčastňujú politici z najvyšších poschodí, kde sa vo veľkom konzumuje nejaký koks, by v každej normálnej a slušnej krajine postavilo do pozoru všetkých,

vrátane celej spoločnosti, ktorá by sa dožadovala náležitého vysvetlenia.

       O akom kokse to premiér hovorí? Mnohí z nás ani netušia o aký koks ide a väčšina si predstavuje koks, ktorým vykurujeme svoje príbytky. Tí, ktorí niekedy pracovali v železiarňach vedia, že koks sa vyrába z čierneho uhlia na koksovni, ktorá je známa veľkou prašnosťou a ľudia, ktorí tam pracujú sú vystavení veľkým zdravotným rizikám. Preto jednoduchý človek, ktorý nemá znalosti o kokse si pomyslí, že naši politici už nevedia, čo od rozkoše, tak jedia koks. Niektorí zabehnú aj do pivnice pohľadať nejaké zbytky koksu, ktorý pomelú na mäsovom mlynčeku a chcú ochutnať tú dobrotu, o ktorej hovorí pán premiér. Na ich prekvapenie to chutí odporne, tak ho vyhodia do koša a o premiérovom kokse si myslia svoje a nechápu, ako to tým politikom môže chutiť. Ale nájdu sa aj takí, ktorí vedia, že koks, o ktorom hovorí premiér nie je žiadne uhlie, ale že je to niečo fajnové, pre fajnových ľudí a pre svoju cenu si to môže dovoliť len vyberaná spoločnosť, medzi ktorú sa rátajú aj naši politici. Väčšina z nás sa preto uspokojí pivom a rumom a zažije možno rovnaký pocit. Ale ak to premiér s tým koksom v politike myslel vážne, tak by väčšina politikov mala čo v najkratšom čase naklusať a dať si spraviť drogové testy, aby hlavne my, občania sme mali istotu, že našu krajinu vedú už keď nie odborníci, ale za to ľudia, ktorí sú drogovo čistí.

        Lebo aj keď sa ukáže, že nebrali drogy, tak mnohé ich rozhodnutia sú také, že si právom môžeme myslieť, že to nerobí riadny gazda, ale človek, ktorý si uhol koks, ale nie ten zo železiarní.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Škandály a prešľapy, ktoré stáli pri zrode fenoménu paparazzi

Ktoré škandály, príbehy a celebrity stáli pri začiatkoch bulvárnej fotografie?

DOMOV

Gabčíkovčania: S utečencami problém nebol, viac vystrájajú mladí Srbi

V Gabčíkove je ubytovaných niekoľko stoviek Srbov.


Už ste čítali?