Kotlebové pionierske hliadky!!

Autor: Stanislav Martinčko | 13.4.2016 o 14:29 | Karma článku: 7,89 | Prečítané:  1392x

      Netrvalo dlho a strana Naše Slovensko sa stáva pomaly, ale isto štandardnou politickou stranou, po akej volá predseda SNS, ktorý považuje za štandardné všetko to, čo skrsne v jeho hlave a hlave pána ministra Plavčana.

       Nie je to tak dávno, čo iná štandardná politická strana, v ktorej hlave sa zrodil nie jeden štandardný nápad, od zháňania peňazí hlavami, až po spásonosný nápad so  sociálnymi balíčkami. Nosila po železničných staniciach fajkovaciu tabuľu a robila si propagandu, podobnú medzivojnovému Nemecku. Keď títo štandardníci zrazu robia podobné propagandy, tak začínajú na seba žiarliť, že pionierske hliadky, ktoré patrolujú v zelených tričkách po vlakoch, rozdávajú letáčiky. Čo, ale vŕta pánovi Dankovi teraz v hlave nemôžeme ani len tušiť a sme plní očakávania, čo štandardné vymysli. Za 26 rokov naša spoločnosť dospela do štádia, že je viac chorá, ako zdravá, politické strany hrajú s občanmi hru na slepú babu a pretekajú sa v klamaní. Len chorá spoločnosť toleruje bezbrehé plytvanie a rozkrádanie verejných zdrojov tak, ako sa to deje posledných 26 rokov, len chorá spoločnosť toleruje to, že verejné zdroje, na ktoré sa všetci skladáme miznú v schránkových firmách po celom svete, namiesto toho, aby slúžili dôchodcom na dôstojnú starobu, alebo našim deťom na pekné detstvo. Zalepujú nám oči smiešnymi dôchodkami a vianočnými žobračenkami, pár deťom zaplatia nocľah a kúpia vosk na lyže, aby v pokoji mohli  nabrať nové nápady, ako nás zaslepených okradnúť. Kedy sa to skončí, čo čaká tento ťažko skúšaný, okrádaný národ, do akej biedy sa musíme dostať, aby sme sa prebrali? Diaľnica z Bratislavy do Košíc mala byť podľa slov R. Fica dokončená v roku 2010, najnovšie správy hovoria, že to nebude ani v roku 2020. Politici na Slovensku si môžu hovoriť a klamať nás koľko chcú, lebo vedia, že ich nikto nebude brať na zodpovednosť, nikto nebude chcieť splnenie ich sľubov. Oni dobre vedia, akí sme chorí, akí sme nevládni a vedia aj to aký sme  (s)prostý národ!

         Tak nám treba?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?