Dopadne Kuffová mafiánska starenka z Pavľan tak, ako starček z Plavča?

Autor: Stanislav Martinčko | 26.11.2015 o 13:35 | Karma článku: 9,75 | Prečítané:  1595x

        Nikto na tomto svete nemôže pochybovať, že by slovenská spravodlivosť nedobehla každého hriešnika, každého, kto poruší naše zákony.

        O tom, ako to v skutočnosti je, nás presviedča skoro dennodenne, bohužiaľ tak, že sú občania Slovenska rozdelení na takých, ktorí sú nedotknuteľní a tí si môžu robiť čo chcú, pre týchto je zákon len obyčajný zdrap papiera, lebo ich politické krytie cez políciu, prokuratúru a súdy je také, že akékoľvek veľké zlodejstvo je zdôvodňované tak, že zlodej kradne na Slovensku podľa zákona. Myslíme si, že aj prípad alobalového kráľa zo SMERU - SD, by v takom Rakúsku, Švajčiarsku mal veľmi rýchly koniec a aj strana v tom zapletená, by mala existenčné problémy a len ťažko by sa mohla podieľať na moci. Občania sú balamutení reformami súdov, polície a prokuratúry a ako aj vidíme v prípade Š. Harabina, ktorý už nie je na čele Najvyššieho súdu, súdy si naďalej súdia podľa starého scenára, naďalej tam prekvitá korupcia, rozsudky v mene republiky majú nádych rozsudkov v mene peňazí a korupcie. To, že pred zákonom by mal byť každý rovný, na Slovensku už dávno neplatí. Preto sa môže stať, že 80-ročný starček z Plavča je riadne našimi súdmi odsúdený pre 5 EUR a korupcia, do ktorej sú zapletení naši mocní, kde sa korumpuje s miliónmi je súdmi, prokuratúrou a políciou veľkoryso prehliadaná. Prečo asi??? Na to si musíme každý dať vlastnú odpoveď. Ale starček z Plavča a jeho 5 EUR zrejme nebude v tomto našom smutne spravodlivom Slovensku osamotený, lebo na obzore je nový prípad 79 – ročnej starenky z východu, ktorá nebojácne vylepila facku poslancovi NR SR, ktorý robil neplechu na jej pozemku, za čo na ňu ctený poslanec podal trestné oznámenie a označil ju za mafiánku. Po týchto skúsenostiach to vyzerá tak, že z našich dôchodcov sa stávajú, po vzore tety Anky zhodou okolnosti tiež z východu, na staré kolená milionári a podľa poslanca Kuffu sú už aj na čele COSA NOSTRY. Ktovie koľko trestných oznámení by tu už bolo, keby podobné starenky boli zvážane v autobusoch na oslavy MDŽ SMER-SD, alebo teraz na mítingy do kultúrnych domov, ktoré  by si začali vybavovať účty za svoj ťažký život a biedne dôchodky s našimi mocnými ručne – stručne.    

         Mnohé zo žien, ktoré sa na tie oslavy nedostanú, by na to mali aj dôvod a nie jedna by sa nad mítingovými klamstvami  nestačila prežehnávať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?