Pán premiér, prečo sa nesúdite s EÚ aj pre naše nízke platy a dôchodky??!!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.9.2015 o 14:45 | Karma článku: 12,09 | Prečítané:  1346x

      Ak by v Európe nezúrila migračná kríza, kedy Európu zaplavujú státisíce utečencov, medzi ktorými sú aj takí, pred ktorými treba radšej utekať a mnohí zabúdajú, kde predtým bývali, alebo ako sa volajú.

      Je obrovskou nezodpovednosťou celej elity EÚ, že už vtedy, keď sa do Talianska valili lode a loďky zo Severnej Afriky, tak sa na to zhovievavo  dívali, alebo nevenovali tomu dostatočnú pozornosť, vrátane vlády SR, bolo to všetkým jedno! Teraz, keď prúdy utečencov nemajú konca – kraja, tak sa chytajú za hlavy a nikto nevie ponúknuť vhodné riešenie, lebo zrejme v tejto chvíli ani neexituje. Prijaté kvóty prihrali na smeč nášmu premiérovi, ktorý kvóty využil, na akože svoj záujem o našich občanov. Je samozrejme, že žaloba na Európsku komisiu je len kvótové divadlo pre nás. Keby nebolo referendum v Gabčíkove, tak by sme dnes nevedeli, že sa môžeme súdiť s EÚ, preto ak sa môžeme súdiť o kvóty, tak prečo by sme sa nemohli súdiť plným právom s EÚ aj o to, že máme na Slovensku nízke platy i dôchodky, najmä preto, že naše ceny benzínu, elektriny, potravín sú v porovnateľné v rámci celej EÚ. O tom, že podmienky  na začiatku nášho vstupu do EÚ neboli vyrokované len v náš prospech, môžu dosvedčiť naši poľnohospodári a naši občania mohli mať pocit, že máme iné žalúdky, ako iní.  Stačí porovnať  Coca – colu kúpenú u nás a kúpenú v Nemecku. Naša elita namiesto toho, aby na zodpovedné funkcie nominovala schopných ľudí, ktorí by  našu krajinu viedli zákonným a transparentným spôsobom, nominujú ľudí so straníckymi legitimáciami a tí potom vyrábajú množstvo súdnych sporov. Súdne spory stoja našu krajinu nekresťanské peniaze, premiér sa súdi pre karikatúru, sudcovia pre Bonano, firmy pre neférovú súťaž atď.  Korunu všetkým súdnym sporom nasadil nedávno minister Richter, ktorý odkázal rodičom, ktorí nie sú spokojní s liečbou svojich onkologických detí,  nech sa súdia!! Rozum ostáva stáť!!! Na Slovensku sa na predvolebný boj začína čoraz viac využívať migračná kríza a ktovie,  čo bude ďalej, najmä, ak sa naši núdzni občania dozvedia, že migranti okrem stravy a ubytovania dostanú na hlavu avizovaných 670 EUR mesačne. Vysúdi pán premiér na EÚ, aby aj naši ľudia odkázaní na dávky a dôchodky dostavali takú istú sumu a nie ako doteraz 60 eurovú dávku, či pár desiatok EUR dôchodku??

       Ešte, že včera sa stal Peťo Sagan Majstrom sveta, dúfajme, že nebude bicyklovať na predvolebných mítingoch.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.


Už ste čítali?