Diaľničné slávnostné Kocúrkovo a pľúvance okradnutým robotníkom Váhostavu!!

Autor: Stanislav Martinčko | 14.7.2015 o 14:20 | Karma článku: 16,13 | Prečítané:  3419x

     Len v piatok sme písali o sociálnych papalášoch, ktorí ešte v ten deň potvrdili, že sme sa nemýlili a skoro dokonalé papalášstvo nám predviedli pri slávnostnom otváraní diaľničného úseku na severe Slovenska.

       Verní svojej tradícii si na slávnostné otvorenie pozvali aj náhodne vylosovaných vodičov z okolia Martina, ktorí sa mali s diaľničnými pánmi zúčastniť slávnostného prestrihnutia pásky.  Bolo to viac, ako tragikomické kocúrkovské predstavenie s pánmi v oblekoch, ako strihajú pásku, za nimi transparent, ktorý držali členovia Oľano, text na transparente prítomných pánov vôbec nechválil a nezapadol do rámca osláv, prítomní strihači na čele s ministrom Počiatkom zrejme znervóznili tak, že na vylosovaných šťastlivcov zabudli a prestrihli to bez nich. Keď zistili, že vylosovaní nestrihali, tak postrihanú pásku ešte raz akože prestrihli, scéna ako vystrihnutá z Kocúrkova! Tento diaľničný úsek nemá len túto kocúrkovskú scénu, ale je to aj úsek, na ktorom boli za svoju prácu okradnutí robotníci pánmi z Váhostavu, práve z toho Váhostavu, ktorého šéf strihal s najväčšími nožnicami a robil to s najväčším potešením a úsmevom. Ako keby sa týmto úsmevom vysmieval všetkým okradnutým do tváre, ako pekne s nimi vybabrali a dokázali im, že ak niekto stojí na tej správnej strane vládnej barikády, nemusí sa obávať hnevu okradnutých, štátostrana ich dokáže učičíkať, buď vyhrážkami, alebo sľubmi o novej práci, v nádeji, že sa na staré zabudne. Možno je to tak, ale nikto v tejto krajine by nemal mať právo, aj keď je člen štátostrany, bezcitným spôsobom okrádať o zaslúženú mzdu otcov rodín, okrádať nevinné deti o otcovu výplatu, lebo  týmto rodinám to nevysvetlia široké úsmevy a slávnostne strihanie pások. Mnohé tieto rodiny sa ocitli v núdzi len preto, že dnešný sociálny systém dovoľuje opovrhovať nie len ľuďmi, ale aj zákonmi, preto sa môžu zodpovední beztrestne doširoka usmievať.

      Myslíme si, že na slávnostnom otvorení diaľničného úseku mali byť aj okradnutí robotníci so svojimi rodinami a pánov strihačov pekne vyobšívať lopatami, aby si v budúcnosti nedovoľovali beztrestne častovať bezmocných robotníkov pľuvancami!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.

ŠPORT

Predviedol sólo od polovice ihriska. Weiss strelil v Katare krásny gól

Slovenský reprezentant strelil svoj desiaty gól v prebiehajúcej sezóne a patrí k najlepším kanonierom súťaže.

KOMENTÁRE

Ktorý Boh mohol toto dopustiť? (Píše Michal Havran)

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.


Už ste čítali?