Kali, Fico: My môžeme všetko!! Aj strieľať, či kopať do každého - zvyknite si!!

Autor: Stanislav Martinčko | 24.6.2015 o 13:28 | Karma článku: 16,61 | Prečítané:  2360x

      Ešte skoro skôr, ako vyjadrenie k výtržnostiam sa policajný minister a premiér vyjadrili smerom k policajtom a niekoľko z nich, ktorí zasahovali v Bratislave, odmenili medailami, či peniazmi.

      Video, kde ťažkoodenci kopú na zemi do údajného neonacistu komentujú Kali a premiér Fico rovnako a to tak, že je to štandardný postup polície. Nejdeme sa vôbec zaoberať, či to bol neonacista a prečo ho na tej zemi kopali aj vtedy, keď bolo zrejme, že nekladie žiadny odpor. Skôr sa zamyslíme nad tým, či by premiér a Kali expresne odmeňovali zasahujúcich policajtov aj vtedy, ak by to kopanie policajtov bolo namierené na nejakého vysokopostaveného funkcionára SMERU, alebo nebodaj syna premiéra, či brata Kaliho. Slovo neonacista a jeho skutočný význam, že kto to je a čo taký človek robí, akej ideológii verí, nič nehovorí značnej časti Slovákov a mnohí ani nepoznajú skutočný význam slova neonacista. Je chvályhodné, že polícia pod vedením SMERU-SD expresne rýchlo v dave na ulici rozoznáva, či niektorý občan je neonacista, alebo nie je, ale aj ak je, nič by nemalo polícii dovoliť kopať si s ťažkými a možno ešte ťažšími bagančami, aké zvyknú nosiť neonacisti do človeka, ktorý leží bezmocne na zemi, lebo ak niečo urobil, tak ho má potrestať súd a nie polícia.  Že polícia vie expresne rýchlo rozoznať, kto je neonacista a kto nie, svedči aj príklad, kedy polícia už zďaleka zistila, že majitelia Váhostavu nie sú neonacisti, ale slušní občania, preto na nich nepoužili kopance, ale úctivo ich na polícii privítali a ponúkli malým občerstvením. Ak ten dokopaný človek bol neonacista, ktorého polícia expresne odhalila, tak prečo tak expresne neodhaľuje aj iné trestné činy, ako je korupcia, či rozkrádanie eurofondov, bezbrehé plytvanie a rozkrádanie štátnych peňazí všade, kde sa len pozriete?? Možno, keby polícia robila svoju prácu nie pod politickým vplyvom, kedy veľké kauzy zametá pod koberec a venuje sa  pre 5 EUR 80 ročnému starčekovi z Plavča, tak by nemuselo dochádzať k podobným výtržnostiam, akých sme boli svedkami minulú sobotu v Bratislave. Myslíme, že občania Slovenska si zaslúžia žiť v slušnej a slušnými ľuďmi spravovanej krajine a nie v krajine, ktorá má na čele ľudí, ktorí v kopancoch do ležiaceho človeka vidia štandardné správanie.

       Podľa nás je štandardné mať políciu, ktorá sa vie štandardným a civilizovaným spôsobom postarať o to, aby sa občania cítili bezpečne a nie tak, že môžu kedykoľvek očakávať na svojich chrbtoch policajne obušky aj vtedy, keď na to niet žiadny dôvod!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.

ŠPORT

Predviedol sólo od polovice ihriska. Weiss strelil v Katare krásny gól

Slovenský reprezentant strelil svoj desiaty gól v prebiehajúcej sezóne a patrí k najlepším kanonierom súťaže.

KOMENTÁRE

Ktorý Boh mohol toto dopustiť? (Píše Michal Havran)

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.


Už ste čítali?